Liverpoolskou demolici Manchesteru United řídil Salah. Fanoušci Reds prosili, ať Solskjaer zůstane

Tak tohle nečekal snad ani ten největší optimista z řad Liverpoolu. Reds rozmetali svého velkého rivala Manchester United na jeho hřišti 5:0, hattrickem se blýskl Mohamed Salah.

Jestli si chtěl Manchester United pohlídat začátek, tak mu to vůbec nevyšlo. Už v 5. minutě poslal Reds do vedení po asistenci Salaha Keita. A bylo hůře. Přišla 13. minuta a centr Alexandera-Arnolda skluzem dorazil do branky Jota.

Poté přišla one man show momentálně nejlepšího hráče Premier League a jednoho z aktuálně nejlepších hráčů světa. Mohamed Salah se nejprve prosadil ve 38. minutě, druhý gól přidal v páté minutě nastavení prvního poločasu.

Dost možná mohl být vyloučený Cristiano Ronaldo, který ve vzteku s míčem nakopl Curtise Jonese. Do šatny se každopádně šlo za horrorového stavu pro domácí, 0:4.

Do hry přišel Paul Pogba, který měl se zápasem něco udělat. Jenže na hřišti se moc neohřál. Už po pěti minutách musel přihlížet, jak Salah dovršuje svůj hattrick a v 60. minutě šel do sprch. Jeho skluz na Keitu totiž rozhodčí Taylor s pomocí VARu ohodnotil červenou kartou.

O dvě minuty později po hezké akci snížil Cristiano Ronaldo, jeho gól ale nebyl kvůli offsidu při výstavbě akce uznán. Zbytek utkání už se tak spíše dohrával, fanoušci Red Devils hojně opouštěli Old Trafford.

Slyšet byli tak pouze fanoušci Liverpoolu, kteří si zbytek zápasu hojně užívali. Z ruchových mikrofonů bylo dokonce slyšet, jak příznivci Reds zpívají „Ole must stay“ a „Ole’s at the wheel“, tedy „Ole musí zůstat“ a „Ole je u kormidla,“ což je věta, kterou hojně používali fanoušci Red Devils, když se Nor posadil na trenérskou lavičku a velice se mu dařilo.

Zdroj: Livesport, Twitter