Reklama

Lhář McGregor? Poirierovi slíbil finanční dar na charitu, peníze však dosud neposlal

Conor McGregor před zápasem s Dustinem Poirierem slíbil, že pošle finanční dar jeho charitativní organizaci. Souboj se konal v lednu, nyní je duben a žádné peníze doposud poslány nebyly.

Zdroj: Andrius Petrucenia – Flickr, CC BY-SA 2.0

Dustin Poirier se svou ženou vede charitativní organizaci The Good Fight Foundation. Conor McGregor mu před jejich lednovým zápasem slíbil, že této organizaci daruje půl milionu dolarů.

Jenomže se tak dosud nestalo. Informoval o tom Poirier v reakci na příspěvek irského zápasníka na sociálních sítích.

„Mám tady pro vás předpověď. Třetí zápas s Poirierem ukončím front kickem přímo na nos. Stane se to ve čtvrtém kole. Jeho nos potřebuje srovnat a já mu rád pomůžu,“ napsal McGregor na Instagram.

„Hodně vtipná předpověď. Stejně jsi předpovídal, že podpoříš mou dobročinnou organizaci, ale po lednovém zápase se mnou přestal tvůj tým komunikovat. Snažili jsme se s vámi spojit už třikrát, ale nepřišla žádná odpověď. Život jde dál, uvidíme se brzy,“ odpověděl Poirier.

McGregor se však hájí tím, že chce vědět, kam přesně peníze půjdou. Na to má ale Poirier jasnou odpověď: „Nabídl ses, my jsme přijali. Tvůj tým nikdy neodpověděl na naše e-maily, kde to vše bylo vysvětleno. 10. července ochutnáš ještě jednu porážku.“

Zdá se, že závěr trilogie tedy bude mnohem méně v přátelském duchu, než byl druhý vzájemný zápas.

Zdroj: Twitter | Dustin Poirier, Conor McGregor

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Nenápadné hvězdy! Koho sledovat na Euru?

Do začátku Eura zbývá měsíc. 11. června turnaj otevře utkání Turecka s Itálií, Češi se poprvé představí tři dny nato. Jaké hráče se vyplatí na evropském šampionátu sledovat, přestože se o nich tolik nemluví.

Není pro Adama Hložka čas na přestup? Sparta mu začíná být malá

Adam Hložek je, co se fotbalových schopností týče, nepochybně největší český talent od dob Tomáše Rosického. Ve Fortuna lize už kroutí třetí sezónu, je mu přitom stále teprve 18 let.

Plzeň chce být na přestupovém trhu aktivní! Zájem má o tři záložníky, brankáře a mladého stopera Karviné

Plzeňská Viktoria nechce být pozadu, a tak již jedná o posilách na ročník 2021/22. V současné době se v klubu hojně spekulují jména tří záložníků, brankáře a stopera. O kom je řeč?