Reklama

Trpišovský dosáhl neuvěřitelné mety, je nejlepším trenérem Slavie v moderní historii! Jak reagují fanoušci?

Nejenže se stal nejlepším trenérem Slavie v moderní historii, ale jeho jízda ještě nemusí být u konce. Nejlepším trenérem je minimálně po statistické stránce, v níž překonal Karla Jarolíma. Jindřich Trpišovský se svým týmem doslova čaruje! Jaké má nyní čísla ve Slavii a celkově ve své profesionální kariéře?

Pokud se podíváme na ligová čísla, tak na lavičce Slavie aktuálně odkoučoval 125 zápasů! Z nichž 92x vyhrál, 24x remizoval a pouze 9x prohrál.

V součtu to dělá zisk 300 bodů. K tomu se nesmí opomenout neuvěřitelný rekord neporazitelnosti, který je stále na živu, nyní čítá 53 zápasů v řadě bez porážky. To je neuvěřitelné číslo.

Pokud bychom zaměřili svojí pozornost na Trpišovského celou profesionální kariéru (Slovan Liberec a Viktoria Žižkov), tak celkově odkoučoval v nejvyšší české soutěži 201 zápasů. Z toho 128x zvítězil, 43x remizoval a 30x prohrál. Kolik to dělá bodů? 427, pokud vás zajímá bodový průměr na jeden zápas, tak se dočkáte čísla 2,12!

Mašina na fotbalový úspěch fungovala už i v druholigové Viktorii Žižkov. Tam to však z pohledu statistik bylo horší. Z 61 zápasů se Trpišovský radoval z výhry 31x, 12x se svým týmem remizoval a 18x prohrál.

Za neuvěřitelným úspěchem trenéra, který ještě stále neřekl poslední slovo, stojí tvrdá a dlouhodobá práce, ale především také kvalitní spolupracovníci, kteří táhnou za jeden provaz.

Reakce fanoušků

“Jednou Trpišovského Slavii dokázali porazit: Plzeň, Jihlava, Bohemka, Slovácko, Baník. Dvakrát to pak dokázali: Zlín, Jablonec,” komentoval ligovou bilanci milovaného kouče fanoušek sešívaných na Twitteru.

“Koho by to tenkrát napadlo, když s tím člověkem před více než 20 lety sedíte v jedné šatně v Karlíně nebo vám z áčka Viktorky Žižkov občas přijde pomoct Zdeněk Houštecký,” komentoval nevšední zkušenost další.

“Velké díky za vše co pro Slavii děláte. Plníte nám krásné zážitky, o kterých se nám ani nezdálo. A mám jednu prosbu, vydržte ve Slavii co nejdéle.”

“Král Jindřich. Jednou bude mít sochu před stadionem,” předpovídá další příznivec červenobílých.

Zdroj: SK Slavia Praha, Transfermarkt, Twitter

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Je ale nutno poznamenat, že žádný jiný trenér Slavie neměl tolik skandálů ohledně vyhraných zápasů díky pomoci od rozhodčích.

  2. Trexlere, zapomínáš na velkýho čápa – všechno bylo cinknutý. Jindro klobouček dolů a za chvíli vyrážím do Velvar, počkám jen až se mladej vrátí ze školy, tak se tam uvidíme. A Evžene nebul pořád…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené