Reklama

Jaroslav Tvrdík se vyjádřil k vulgárnímu chování Glena Kamary! Jaké jsou ohlasy veřejnosti?

Ve Skotsku se řeší další skandál, který je spojen se jménem Glena Kamary. Jak se ukazuje, finský fotbalista není žádný svatoušek. Při mistrovských oslavách údajně urážel papeže. Celý případ nyní řeší skotská policie. Jak se k situaci vyjádřil šéf Slavie Jaroslav Tvrdík a jaké to vyvolalo ohlasy mezi veřejností?

Zdroj: SK Slavia Praha

Právě Glen Kamara tvrdí, že byl v odvetném osmifinálovém utkání Evropské ligy rasisticky uražen Ondřejem Kúdelou, který vyfasoval od UEFA trest na 10 zápasů. Jestli to opravdu tak bylo, vědí pouze Kúdela a on, žádné důkazy krom výpovědi spoluhráče Glena Kamary nejsou.

Celá kauza dopadla jednoznačně v neprospěch reprezentanta České republiky. Bude se zjevný prohřešek Kamary řešit obdobně? Pravděpodobně ne.

Nestalo se to při utkání, které by pořádala UEFA. Každopádně při nejmenším i zahraniční veřejnost musí vidět, že Kamara nemusí být žádný svatoušek, jak se snažil prezentovat.

Reakce Jaroslava Tvrdíka

“Myslím, že otázku věrohodnosti svědectví čas celkem názorně objasnil. Svět by byl skvělý, kdyby se vše měřilo stejnými kritérii,” napsal předseda představenstva pražské Slavie.

K tweetu slávistického šéfa se vyjádřil i proslulý Neobjektivní Novinář. Který si vzpomněl na pozápasové jednání Glena Kamary v útrobách Ibrox Stadium.

Ohlasy veřejnosti

“Jak moc asi bude zděšen Gerrard? Doufám že tomu taky věnuje tiskovku…,” připomněl jeden z fanoušků chování manažera Rangers na pozápasové tiskovce
(se Slavií).

“Myslíte, že se na základě těchto svědectví dá něco uhrát s trestem pro Ondru?” ptá se další z diskutujících na Twitteru.

Mně to přijde děsně vtipný. Fotbalisty skotských Rangers vyšetřuje policie za nahrávku, v níž zpívají Sweet Caroline, f*ck the Pope. Má mezi nimi být i Glen Kamara, mučedník všech mučedníků,” napsal sportovní reportér Robert Rampa.

Na Twitteru se to komentáři jenom hemží. Mezi veřejností se našlo několik lidí, kteří tvrdí, že se dané případy musí jednoznačně odlišovat. Jiní hledají souvislosti. Někteří vtipkuji a sarkasticky dodávají, že se tak Kamara choval, kvůli tomu, že je stále ublížený od údajné rasistické nadávky.

Zdroje: Jaroslav Tvrdík, Robert Rampa

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Reakce na oba případy jsou přehnané a asi nejvíc vypovídají o šíleném stavu společnosti na ostrovech. V normální společnosti, by se to přešlo slovy blbec či vtipálek. Dle gusta každého člověka.

 2. Tvrdík nějak rychle zapomněl, že se tomuhle kreténovi veřejně omlouval. Nyní má šanci svou omluvu odvolat a chlapsky napsat, co si o tomto lidoopovi skuečně myslí.

 3. Díky barvě kůže sympaťáka Kamary vše vyšumí do ztracena . Bílý rasismus a černý rasismus jsou evidentně dvě naprosto odlišné věci . Alespoň ve skotském podání . Je to až směšné .

 4. Všichni jsme si rovni…..,možná před bohem…….,ale před západní evropou Neeeeee!!!!!!

 5. Britští rasisté by měli být vyloučeni z evropských soutěží.Kromě zákeřnosti používají i lež,hlavně musí být podle nich.Bez těchto britských rasistů se evropské soutěže budou hrát stejně.

 6. Tvrdíku,ty pamrde starej se radši o to,aby tě nenechali Číňani zmizet,jako ostatní tvoje kolegy.

  • Ale jdi Ty brebto. Ty se starej radši o to, abyste neskončili na Strahově i s celou tou rudou sebrankou, která lezla Jakešovi do prd…le…….

   • Nevim, proc by mela lezt do prd…le.. ruda sebranka zrovna kovanymu slatanci, kdyz uz potrebujes nekohoho urazet, tak si nejdriv aspon trosku zjisti fakta ty brebto…

 7. Stav spolecnosti je to co se v ni deje adokud budou davani lidi jako on nekomu za vzory nemelo by se to asi logicky prehlizet

 8. Pokud Kůdela řekl opravdu Kamarovi,že je opice,je na zvážení zdali by se Kudela neměl omluvit spíše opicím,vždyť ony za nic nemohou.

 9. Přátelé, to je celé jinak. Kamara VÍ, že je opice. On jen doufal, že po konfliktu s Kúdelou mu nějaká autorita dá naději, že by to tak přece jenom nemuselo být. – Jenomže s tím papežem si to teď celé poxral a pravda se ukázala v celé opičí nahotě. Ba i to písmeno “o” v předposledním slově předchozí věty můžeme vynechat.

  Co takhle přátelák s Banikem Ostráva, Kamáro? Jel bych se podívat, i když jinak mám celý fotbal v paži.

 10. Kdepak Tvrďas, ten se vyzná. Už se těším na jeho další angažmá, až mu čínští soudruzi přiškrtí penězovod.
  Zkrátka muž mnoha tváří, talentů a charakterů😁

  • Souhlas. ČSA už zničil. Tak kam se vrtne asi dále….Raději snad do výkonu trestu ve Valdicích. Bez možnosti žádosti o propuštění.

 11. Je divné, že se nikdo nezabýval tím co řekl Kamara Kúdelovi. Vždyť si ruku před pusu nedával nebo ano?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené