Bývalý fyzioterapeut Barcelony obviněn ze sexuálního útoku na klubovou zaměstnankyni

Jaume J. LL. je bývalým členem lékařského štábu katalánského velkoklubu a nyní čelí obvinění, které na něj podal státní zástupce ve věci sexuálního napadení na jednu ze zaměstnankyň Barcelony v roce 2016, za což mu hrozí 7 let pobytu za mřížemi.

Embed from Getty Images

V obžalobě se dočteme, že k incidentu došlo v prosinci 2016, kdy již jmenovaný fyzioterapeut vykonával svou profesi v kancelářích na Camp Nou. Státní zástupce popisuje, že poškozená žena se u něj zastavila na doporučení klubového doktora kvůli problémům s krkem. Jaume J. LL. s ní podstoupil několik sérií masáží.

Ta poslední přišla přesně týden před Štědrým dnem a právě na ní se jí měl dotýkat na intimních místech. Vedle hrozby vězení požaduje státní zástupce zákaz styku s obětí, šestiletý dohled a kompenzaci pro ženu ve výši 10 000 €. Pokud soud schválí i vyplacení této sumy, bude tak učiněno pojišťovací společností klubu, nikoliv klubem samotným.

Stání mělo být na pořadu dne v rámci příštího týdne, ovšem určitě bude přesunuto kvůli šířícímu se koronaviru. Zdroje blízké Barce ujišťují, že jakmile se o tom klub dozvěděl, hned s Jaumem J. LL. rozvázal kontrakt. Byl zde zaměstnán přes 30 let napříč různými sekcemi. Klub nabídl své služby ženě a obžalovaný nechtěl tento případ komentovat.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Slavia si poradila v poháru s Duklou, kdo z náhradníků si řekl o místo v základu?

V prvním jarním kole si Slavia poradila se Sigmou poměrem 3:1, ve středečním Mol Cupu přidala jeden gól navíc a porazila Duklu 4:1. Trenér Trpišovský dal v pohárovém utkání tradičně šanci náhradníkům.

Jako veterán se necítím, do Slavie se určitě vrátím, říká Milan Škoda

Trefou proti Yeni Malatyaspor oslavil Milan Škoda, bývalý kapitán a kanonýr Slavie Praha, 35. narozeniny, ve sportovní terminologii věk veterána. Příliš radosti vzhledem k výsledku 1:4 trefa nepřinesla.

Martin Malík? Už měl dávno odstoupit, tvrdí David Anděl z projektu Čistý fotbal

Pomalu to začíná vypadat, že se náš fotbal ubírá tou správnou cestou. Kromě projektu Čistý fotbal, který už funguje řadu let, přibyl nový projekt - Fevoluce. Společnými silami se do našeho fotbalu snaží vložit férovost, poctivost a odstranit všechny nekalé metody řízení FAČR.