Reklama

Boural v opilosti. Teď na tom chce Limberský vydělávat

Česká veřejnost je už na výstřelky Davida Limberského poměrně zvyklá. Při představení jeho kolekce DL8 se ukázalo, že Davida se nezměnil a zlehčuje svoje jednání, kdy řídil pod vlivem alkoholu. Neuvědomuje si, že tímto konáním mohl i někoho zabít.

Zdroj: fcviktoria.cz

Krátce poté, co tuto informaci zveřejnil na svém oficiálním IG profilu, strhla se vlna kritiky od spousty lidí. Uživatel slovo.dalo.slovo napsal: “Jen idiot si může dělat merch, kterým zesměšňuje svou autonehodu pod vlivem alkoholu. Klidně jsi mohl někoho zabít!” Kritikou nešetřili ani ostatní.

Nick 40kozic zareagoval slovy: “Nechci nic říkat ale za tohle tričko dávat 800, když vím kde co stojí, styď se. Peněz máš nahrabáno dost. Obdivoval jsem tě, i když jsem fanda Baníku. To si u mě klesl. Ale na obyčejný lidi, rejžovat, tak jsi fakt hovado.”

Další zajímavostí je, že příspěvek okomentovala i jeho dcera. Jak je to možné, když IG můžete dle pravidel používat až od 13ti let? Tohoto věku zatím skutečně nedosáhla.

Obránce Plzně bohužel opět prokázal tak ukázal, že mu jde jen o zisk a je pro peníze schopný udělat úplně cokoliv. Kdyby se tak, jako se věnuje svým obchodním činnostem, věnoval svojí kariéře a životosprávě, mohl hrát někde úplně jinde, než v Plzni.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené