Reklama

Bizarní výmluvy! Jak odůvodnil svou účast na zápase Slavie Prymula či zástupce hlavní hygieničky?

Dle premiéra Andreje Babiše byla přítomnost některých lidí na utkání Evropské ligy mezi Slavií a Leicesterem rovnou papalášstvím. Nutno zmínit, že vzhledem k některým výmluvám to skutečně vyznívá jako neuvěřitelná arogance moci.

Zdroj: SK Slavia Praha

Účast některých z návštěvníků zápasu Slavie Praha s Leicesterem vzbudila velkou vlnu diskusí, zejména tedy v kritickém duchu. Ostatně se nelze ničemu divit.

Například Roman Prymula ještě odpoledne v den zápasu mluvil o potřebě zavést tvrdý lockdown, aby se následně večer objevil na fotbalovém utkání.

Ať už si kdokoliv myslí o Andreji Babišovi cokoliv, tak slovo papalášství v tomto případě využil správně.

Poměrně bizarně pak působí vyjádření, jak Prymula svou účast na utkání zdůvodnil. Prý měl dvě hodiny starý negativní test a navíc s respirátorem, navíc byla povolena návštěva diváků.

Podotkl, že letos neměl žádnou dovolenou, natož zahraniční. „Zdá se, že já smím být pouze doma,“ nechal se slyšet Prymula, který se nečinil v rozporu se svými vyjádření poprvé.

Ještě více komicky a papalášsky působí vyjádření zástupce hlavní hygieničky Jana Marounka. Ten dle svých slov šel na utkání kontrolovat, zdali jsou dodržena požadovaná hygienická opatření.

Dostal se pod velkou vlnu kritiky, s tou ale nesouhlasí: „Kdybych se na místo nevydal a nekontroloval dodržení opatření, byl bych kritizován. Takto jsem kritizován taktéž.“

Nutno zmínit, že v kontrolování absolutně selhal, což dokazují některé fotografie, na nichž jsou lidé nejenže bez respirátorů, ale také bez roušky či jiných prostředků k zakrytí dýchacích cest.

Velký rozruch vzbudilo i vyjádření místopředsedy představenstva SK Slavia Praha Tomáše Syrovátka. Ten se celé situaci na svém Twitteru víceméně vysmál.

Zdroj: iRozhlas, Twitter

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Zajímalo by mně, kam Tvrdík posadil Berbra s Dášou, asi někam stranou, aby nebyli tolik na očích. Co kdyby se mu ještě hodili. Stačí si přečíst vyjádření I.Trojana, jak se v Tvrdíkovi zklamal ve snaze o nápravu českého fotbalu.

  2. tady se zapomnělo, že tam byl i pan Skopeček, pan Rakušan, Novotný a Vondra. Novotný prohlásil, že nic nezákonného neprovedl, Vondra si uvědomuje, že něco udělal špatně a je mu to líto a nabídl, že by se příště na fotbal měly pozvat zdravotní sestry, jako kdyby ony měly na tohle čas a nemusely sloužit dlouhé směny ve špitále a páni Skopeček a Rakušan, dle pana Fialy učinili nešťastné rozhodnutí, že se vydali na fotbal. Ale oni odešli v pracovní době z parlamentu při projednávání zákonů a nechali se raději vypárovat. Takhle si opozice představuje práci a jít příkladem pro obyčejné lidi, až budou splácet jejich debilní rozhodnutí.

  3. Po návštěvě soudruha Prymuly na zápase proti Leicesteru hlavně již musí být každému jasné, jak to s legitimitou slávistických testů, které před pár týdny jednou vyšly pozitivní, pak zase negativní, vlastně bylo … Vskutku nechutné.

  4. doufám, že ti čínští komunisti vypadnou a pak rovnou můžou táhnout hrát čínskou ligu.Radši bych byl kdyby můj klub hrál druhou ligu, než vyhrál LM za čínský peníze.

  5. Skopeček místo aby hlasoval o projednávání a schvalování zákonu tak jde radši do Čína areny…..pro ODS je fotbal přednější….Tvrdík samozřejmě pozve i zástupce Pražské hygieny, kteří se postarali o kamufláž s testy před zápasem ve Zlíně….Nemám jiný výraz…….DOBYTEK

  6. Ať už si kdokoliv myslí o Andreji Babišovi cokoliv, tak slovo papalášství v tomto případě využil správně.

    Zloděj volá: “Chyťte zloděje!” 🙁

  7. Pro přítomnost diváků platí pravidla stanovená UEFA. Ta byla dodržena a žádné šíření nákazy nehrozilo. Jiná věc je, že ti, kteří u nás určují mnohem přísnější až nesmyslná pravidla toho využili a na fotbal šli. Tím popřeli sami sebe. Takže z právního hlediska byli na fotbale legálně, ale morální právo na to neměli. Rozebírat celou situaci s tzv. pandemií nemá smysl.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Leicester píše další příběh! V Evropské lize jej vyřadila Slavia, teď získal slavný FA Cup

Ve finále FA Cupu na Leicester City čekala rozjetá Chelsea. Blues nad Liškami po většinu utkání dominovali, ale zvítězilo srdce! Podívejte se na neuvěřitelný gól Youriho Tielemanse a na to, jak s týmem slavil i současný majitel klubu.

Je to sportovní tragédie! Co na zranění Lukáše Provoda řekli Jindřich Trpišovský a Simon Deli?

Před utkáním s Karvinou se o vážném zranění Lukáše Provoda rozpovídali Jindřich Trpišovský a Simon Deli. Jak ztrátu klíčového hráče vnímají a jak ji berou?

10 nejstarších fotbalových klubů v Evropě

Rozeznat nejstarší fotbalové kluby v Evropě není určitě jednoduchá záležitost. Jednotlivé zdroje se liší ve svých žebříčcích, a ne vždy jsou dochovány jasné důkazy o založení konkrétních klubů.