Jágrovi Rytíři se dočkají rekonstrukce stadionu! Nová bude střecha či skyboxy

Nová střešní konstrukce, vnější opláštění či rozšířené VIP prostory. Jaromír Jágr a jeho spoluhráči se dočkají modernizace stařičké hokejové haly.

Zdroj: SAMK

Start stavebních prací je naplánován na začátek dubna letošního roku. V rámci první etapy rekonstrukce by mělo dojít k nezbytným úpravám na budově, která je spjata s kladenským hokejovým klubem již od roku 1959.

“Výměna střechy a její izolace je naprosto stěžejní pro samotný provoz haly. Ta navíc bude konečně odvlhčená, což určitě ocení nejen diváci na tribunách, ale i hráči, kteří budou mít kvalitnější led,” vyjádřil se na webu SAMK.cz ředitel ČEZ stadionu Josef Poláček.

Doteď totiž často docházelo k tomu, že se na spodní straně střechy uvnitř stadionu srážela vlhkost či povrch dokonce namrzal. Jakmile se uvnitř haly oteplilo, voda v kapalném skupenství často dopadala na led či na hlavy diváků v ochozech.

Zimní stadion bude také nově odizolován, díky čemuž dojde k úspoře financí.

“Když je v létě velké horko, teplota pod neizolovanou střechou je kolem 45 stupňů, čtyři metry nad ledem skoro 26. V tu chvíli je výroba ledu ohromně nákladná,” vysvětlil Josef Poláček.

Součástí budoucích plánů je i vznik dalšího patra v rámci hlediště. Na severní tribuně by došlo ke zbudování prostor pro režii, technické zázemí pro obsluhu ledové kostky či televizní a novinářské zázemí. Na jižní tribuně by pak měly být zbudovány nové skyboxy.

Zlepšit by se měl i audiovizuální zážitek fanoušků klubu. Plánována je úprava ozvučení i osvětlení. Zvenku dojde ke zkrášlení starého stadionu prostřednictvím nového opláštění. Ocelové lamely v kladenských barvách (modrá, šedá a bílá) přidají fanouškům i hráčům na pocitu domova.

Další fáze rekonstrukce by mohla být realizována již příští rok. Třeba už tehdy budou Jágrovi Rytíři brázdit ledy v hokejové extralize.

Zdroj: SAMK

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Doufám že ten to protekční klub ubrečeného Jágra se do ligy pokud mu bude patřit nevrátí ! To se to bude panečku dělat rekonstrukce když mu na to kámoš Hnilička ze sportovní agentury přidá minimalně 48mil.kč ze státnich peněz na sport !

 2. Váený pane,
  ten klub nepatří jenom Jaromíru Jágrovi a celému regionu.Je potřeba si vzpomenout,co kladenský hokej pro československý a český hokej udělal.Kolik vynikajích hráčů vychoval.Já bych to počítal na desítky.Například jmenuji-Nový,Kaberle otec a jeho synové,Novák,Pospíšil,Volf,Muller,Procházka Martin a Libor,Patera,Židlický,Jágr,Hnilička,Vokoun,Pavelec,Voráček atd.Jsou to mistři světa a olympijští vítězové,kteří proslavili republiku po celém světě.Tito borci přinesli mnohem více,než je Vámi uváděná částka.Ještě k tomu Jágrovi.Není on náhodou nejlepší Evropan v historii NHL?
  Tady máte jasné důkazy,že klub sice patří Jágrovi fyzicky ale hokejem žil,žije a bude žít celý Kladenský region,ať se Vám to líbí,nebo ne.Jestli bude hrát Kladno extraligu?To bude záležrt na sportovních výkonech Rytířů.

 3. Jágr kdyby vyhral deset OH a byl nej na světě, nejen jako Evropan, tak jako člověkk je chudák který obhajuje Hniločkovo chování v této době.Paktuje se tím pomstichtivým, sobeckým člověkem co je na hradě.Rozdává koblihy s Burešem, jezdí do číny a obhajuje to tím že i ostatní tam byli.Argument hodný jeho IQ.Pro svůj zájem skloní hřbet a vzda se všech svých ideologických názorů.To číslo na dresu které nosí by měl přestat nosit a pakovat se nejlépe úplně pryč z této republiky společně s Malíkem Janstem,Hniličkou, Berbrem, Burešem a dalšíma s kterýma se paktuje.
  Jágr je chudák.Jako člověk rozumu nikdy moc neměl, a když už odešla jeho sláva a zapojil se do společenského života to jen potvrdilo.
  A člověk který upřednostuje sportovní úspěchy člověka, před tím jaký ten člověk vůbec je a jaké činy dělá, tak hodnoty tohoto člověka a jeho samotného lituji.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Kúdela je zpět! Proti Liberci podal výborný výkon a gólem rozhodl o výhře Slavie

Slavia zvládla zápas v Liberci a do Prahy si odváží všechny tři body. Jediný gól vstřelil z pokutového kopu Ondřej Kúdela, jinak byl zápas hodně soubojový a mnoho šancí k vidění nebylo.

Velký fotbalový zvrat! Nejlepší kluby Evropy se dohodly na vzniku Superligy

Fotbal již nebude takový, jaký ho známe. Kvůli lepším finančním možnostem se nejlepší evropské kluby dohodly na vzniku Superligy, která jim nabídne zajímavou konfrontaci a mnohem vyšší výdělky.

Třineckou ocel se pokusí překousnout Bílý Tygr. Startuje finále Extraligy!

Od posledního finálového utkání v české Extralize uběhlo už 721 dní. Ani po tak dlouhé době si však nebude vrchol sezony užívat někdo jiný. Třinec a Liberec spolu svedou další válku o Masarykův pohár. Kdo je favorit?