Spojte se s námi

eSport

Excelentní karta Alexe Tellese! Liga NOS TOTSSF je zde

Publikováno

dne

Liga NOS TOTSSF je zde! Najdeme v něm excelentní kartičku Alexe Tellese, dobře vypadá i Rafa Silva, jenž je rychlý a mrštný. Do středu zálohy je zase ideální volbou Brazilec Gabriel.

zdroj: EA.com

V bráně najdeme Marchesína. Argentinec definitivně vytlačil Casillase na lavičku náhradníků a plnohodnotně ho zastoupil. Má výborné reflexy – 92 a skákání – 88, do Liga NOS týmu ideální.

Krejní beky dělají hráči Porta Telles s Coronou. Alex je dost možná nejlepším levým bekem celé hry, je rychlý – 96, má skvělý driblink – 93 i nahrávky – 95. Coronova karta je použitelná spíš do středu zálohy, na obránce je síla 78 málo.

Do středu pole se solidní kartičky dočkal Marcano s Rubenem Diasem. Obě karty jsou si velice podobné, Marcano je o něco rychlejší, Dias má větší sílu- 96 a bránění – 94. Zároveň je přesnější v rozehrávce.

Středopolaři Taarabt s Gabrielem hrající v Benfice vypadají taktéž obstojně. Především Gabriel, jenž má 95 bránění, 92 sílu, 92 driblink a navíc je i dostatečně rychlý – 83. Taarabtovou největší zbraní je driblink – 97.

Útok patří čtveřici Vinícius, Paulinho, Pizzi, Rafa, z nichž nejlákavější kartu má Rafa Silva. 99 rychlost a 97 driblink jsou parádní atributy a pokud mu dáte chemistry style na střelu, může být skutečně skvělou volbou pro váš tým.

I Viníciusova karta je hratelná, 92 rychlost, 91 střela a 90 driblink jsou výborná čísla, podobně je na tom i Pizzi s rychlostí – 90, střelou – 90 a driblinkem – 94. Paulinho je kvůli rychlosti 83 ale hůře použitelný.

Reklama

Oblíbené