Reklama

Kanga má problém! Musí vysvětlovat, jak je možné, že se narodil čtyři roky po smrti své matky

Guélor Kanga nezažívá nejlepší měsíce svého života. Již v minulých týdnech vyšlo na povrch, že se vydává za někoho jiného a je mnohem starší. Nyní vyšla informace, že jeho matka zemřela o čtyři roky dříve, než se měl narodit.

zdroj: AC Sparta Praha

Guélor Kanga má velké potíže. V minulých týdnech vyšla na povrch informace, že jeho reálné jméno je Kiaku-Kiaku Kanga, je z Demokratické republiky Kongo a jeho věk je 35 let.

To nyní víceméně potvrdila federace Gabonu, která přišla s informací, že měla jeho matka zemřít o čtyři roky dříve, než se Kanga dle svých slov či dokumentů narodil.

Nyní tak musí bývalý fotbalista pražské Sparty dojít na disciplinární komisi Africké fotbalové federace, kde musí vyšetřovatelům tuto situaci vysvětlit.

Pokud se tato skutečnost prokáže, je s obdivem, že hrál v české soutěži v tolika letech tak kvalitně. Ne vše se ale dá brát pozitivně.

Kangovi může za padělání dokumentů hrozit nejen velká pokuta, ale dokonce i vězení. Jeho Gabonu by navíc hrozilo vyloučení z Afrického poháru národů.

Zdroj: Blacks Region

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Prostě se narodil,když dozrávali banány ovšem nikdo si nepamatuje v kterém roce podle místního šamana to bylo ve znamení vodního buvola asi 20 let před kristem.

  • No jo, na takový koment tu všichni čekají. A ty jsi se nemohl dočkat až článek tohoto druhu vyjde, aby ses mohl sám realizovat a zesměšňovat.
   Jak dlouho jste na profi úrovni hráli vy?
   Více než urážky a rasismus by bylo na místě se zamyslet, jak se toto ve 21.století může stát…???

 2. Proč se tady bavíme o takové O. Nic nedokázal jen provokoval. Ať se vrátí do Gabonu a pomáhá sbírat banány.

 3. Ve své podstatě. Za Spartu hrál někdo jiný, než byl na soupisce. Podle platných pravidel FAČRu, by Sparta všechny zápasy, ve kterých tento hráč nastoupil, měla kontumačně prohrát 3:0!

  • Nehrál někdo jiný, hrál ten, komu byla vydána příslušná registračka. Jestli opravdu má v osobních dokladech, dle kterých mu registračka byla vystavena, nepravdivé údaje, tak to jde čistě za Gabonem, který mu ty doklady vystavil.

  • Skoro i věřím že jsi ty pravidla četl, ale z tvých projevů je jasné že jsi neměl šanci je pochopit.

 4. Jeden z mnoha, který si “něčím nějak vydělal”. A teď si představte kolik podobných přijíždí do Evropy bez dokladů (že prej je cestou ztratili…) a jen tvrdí, že jsou XY a že jim je méně než 18 let!!! Zajímavé je, že mobilní telefony neztratí!

 5. pokud vím, v těchto končinách se nepíše žádný rodný list a tak pokud fotbalista chce do Evropy a hrát za dorost v nějakém klubu, řekne v 18ti, že mu je 13…)) Tady z něj udělají talent a pak v nějakém provinčním městě zmizí no a potom se to už nevrací na skutečný věk, těch podvodníků co se sem propašuje(((

 6. Další velký omyl “manažera” Rosického. Místo aby koupil a udržel kvalitní hráče z tuzemské ligy tak do mužstva zavleče důchodce z Konga, dá mu královský plat, nechá ho rozvrátit letenskou kabinu pod taktovkou několika trenérů způsobem, že se z toho Sparta bude sbírat ještě roky a nechá ho s úsměvem upláchnout do Chorvatska. Prostě přešlap za přešlapem v režii Malého Mocarta …

 7. Proč by měl Kanga vysvětlovat, že se narodil 4 roky po smrti matky? On za nic nemůže. Ny vysvětlení by se měli zeptat jeho matky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené