Reklama

Případ Kanga je u konce! Hráč byl očištěn, stížnosti zamítnuty

Guélor Kanga si může po delší době oddychnout. V případu, kdy měl mít změněnou totožnost, zvítězil a byl zproštěn všech obvinění. Jeho Gabon se tak zúčastní Afrického poháru národů.

Zdroj: AC Sparta Praha

Guélor Kanga nezažíval v poslední době zrovna poklidné týdny. Demokratická republika Kongo totiž přišla s informací, že nemá být tím, za koho se vydává.

Ve skutečnosti měl mít právě konžský původ a nemělo mu být 30 let, ale 35. Poté vyšla na veřejnost informace, že musí vysvětlovat, jak je možné, že jeho matka zemřela čtyři roky před jeho narození.

Vše by ale nyní mělo být vyřešeno a bývalý hráč pražské Sparty si může po vskutku dlouhé době konečně oddechnout.

Dle African Insider byl Kanga zbaven jakýchkoli protiprávních jednání a stížnost FECOFA byla zamítnuta.

Díky tomu se tak Gabon zúčastní AFCONu, neboli Afrického poháru národů, který byl pro tuto zemi ohrožen právě kvůli případu Kanga.

Není stále známo, jak se dané stížnosti vysvětlovaly, případu ale s největší pravděpodobností výrazně napomohlo vyjádření samotného fotbalisty.

Zdroj: African Insider

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Byl jsem u toho jednání,přizvali mě tamjako odbornika má všechno.vedi totiž, že jsem vedl klub!

  2. Mycwa je duševní mrzáček a společně s nicky Antimýval, Pepé a možná i další dokazuje, jak málo stačí člověku ke spokojenosti. Dejte si kluci plechovkový Argus, koukal jsem v letáku, že je slevě a hlavně nezkoušejte přemýšlet.

  3. Zase nesmysly. Původně měl vysvětlovat, že jeho matka zemřela 4 roky před jeho narozením, ne po, jak tu píše takyredaktor.

  4. Navíc je dobré to, je si mycwa na falešný nick napíše o sobě, že je místní legenda a ikona. Tady bych to nazval tak, že mi silně připomíná osobu, která se v knize Dostojevského jmenovala Lev Nikolajevič Myškin. Velebnosti to je hnus….

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

Dany Rose bude pokračovat v Premier League, upsal se totiž Watfordu!

Dany Rose je třicetiletý Angličan, kterého si každý fotbalový fanoušek ihned spojí s Tottenhamem Hotspur. V dresu tohoto klubu odehrál rodák z Doncasteru přes 200 utkání. Nyní tato kapitola ovšem došla ke svému konci.

Coufalovi se ve West Hamu daří a jeho tržní hodnota strmě stoupá!

Český reprezentant Vladimír Coufal svými výkony nadchl anglické fanoušky a není divu, že s každým jeho povedeným zápasem stoupá i jeho tržní hodnota. Ta se za poslední rok dokonce zvýšila o 10 milionů liber!

Nejhorší dresy Barcelony v historii? Vypadáme jako klauni, nadávají fanoušci

Barcelona představila nové klubové dresy, které strhly obrovskou vlnu nevole. Dresy jsou extrémně kontroverzní, vedení Katalánců s tak negativními reakcemi určitě počítalo. Ovšem zřejmě ne až s takovými.
Reklama