Reklama

Jedna z nejkrásnějších zápasnic v UFC se představí v hlavním zápase večera! Připíše si další výhru?

Michelle Watersonová patří nejen mezi jedny z nejkrásnějších, ale také nejpopulárnějších a nejlepších zápasnic v UFC. O víkendu se představí v hlavním zápase turnaje UFC Vegas 26. Jak si povede?

Zdroj: UFC

Michelle Watersonová se již v noci ze soboty na neděli představí v dalším zápase UFC. Na turnaji Vegas 26 se utká v hlavním zápase večera utká s Marinou Rodriguezovou.

Bude se jednat o její jedenáctý zápas pod hlavičkou UFC, z toho se již počtvrté představí v hlavním zápase večera. Už jen to vypovídá nejen o jejích kvalitách, ale také popularitě.

Nicméně nyní se nachází na deváté pozici ženské muší váhy a snaží se opět rozjet sérii výher. Celkově v UFC vyhrála šest svých zápasů, za sebou nasbírala nejvíce tři výhry.

Svůj poslední zápas s Angelou Hillovou vyhrála na body a připsat si druhou výhru v řadě pro ni nebude jednoduché. Rodriguezová je v zápase favoritkou, také je v žebříčku výše postavená.

Pětatřicetiletá populární zápasnice tedy musí mít o motivaci postaráno. Ve svých 35 letech by zajisté ještě ráda ukázala, že nejenže nepatří do starého železa, ale že ještě stále má na to, aby se mohla měřit s těmi nejlepšími.

Dokáže sympatická zápasnice vyhrát další zápas a zcela popřít predikce bookmakerů?

Zdroj: UFC, Sherdog

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené