Baroš: Tohle byly praktiky mafie, některé týmy jste prostě nemohli porazit

Celým fotbalovým prostředím v České republice v posledních dnech hýbe kauza Romana Berbra v souvislosti s manipulováním zápasů. V pondělní show Tiki-Taka se k celé situaci vyjádřily i fotbalové legendy Milan Baroš s Vladimírem Šmicerem. A ostravský patriot nešel pro kritická slova dvakrát daleko.

Zdroj: fcb.cz

Nejprve se Petr Svěcený obrátil na Vladimíra Šmicera, zda byl překvapen Berbrovým zatčením. Odpověď? „Překvapenej jsem, protože všichni víme, jak on se tvářil sebevědomě, že má všechno pod kontrolou a mysleli jsme si, že na tohleto nikdy nedojde. Můj tchán Láďa Vízek ho pravidelně kritizoval, říkal, že něco takovýho se tady v českým fotbale děje, ale vždycky tomu chyběly důkazy. Mě potěší, jestli někdo ty důkazy dá a ten náš fotbal se opravdu trošku pročistí.”

Když se moderátor Petr Svěcený zeptal bývalého reprezentačního útočníka na názor k celé situaci, spustil bez skrupulí: „Já už na to poukazoval v roce 2015, tehdy jsem musel jít na disciplinárku, že haním dobré jméno českého fotbalu. Skočím si tam teda teď pro ty peníze za tu pokutu, když to vidím.“

„Ale já jsem rád, protože když jsem se vrátil do Česka, tak některé týmy jste porazit nemohli, to nešlo. Věděli jsme, že když někam pojedem, tak prostě nemáme šanci tam uspět a opakovaly se pořád jedny a ty samé týmy, navíc prosakovaly nějaké informace ven,” popsal situaci v českém fotbale bývalý útočník Liverpoolu.

„Já doufám, že to ten fotbal pročistí, není náhoda, že bývalí předsedové jsou dneska trestně stíháni, to přece nemůže házet dobré světlo na český fotbal. Doufám, že tam teď přijdou nový lidi, něco jak třeba Šmíca tady, Poborák (smích),“ pokračovala legenda Baníku.

„Ale podle mě tadyti kluci, nebo teď už se tam můžu počítat i já, že nemají chuť se do toho zapojit, protože ví, že je to semele. Nebudou si moct prosadit to, s čím přišli, protože když přijdou s nějakým nápadem, tak jim bude svržen a stejnak je to pomele ta vyšší síla přesně tadytěch lidí, kteří teď na to doufám dojedou,” vyjádřil Baroš názor, který sdílí tisíce fotbalových příznivců.

“Jestli to je teda pravda, tak doufám, že se to prokáže, český fotbal se obmění a půjde se novou čistou cestou, protože tohleto byly praktiky mafie,” zvolil Milan Baroš i tvrdší slova.

Ostravský srdcař tak trefně shrnul názor většiny fotbalových fanoušků. Můžeme tak jen doufat, že se fotbal skutečně očistí a třeba se do něj vrátí i reprezentační legendy.

Zdroj: O2TV

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  • Co chcete dělat, když chybí důkazy? Teď mimo jiné nezbývá nic jiného než přiškrtit tok peněz do fotbalu a dát je do sportů, které nejsou prorostlé mafií. A to i za tu cenu, že se to v mezinárodních zápasech projeví negativně.

  • “Všichni?” Kdepak, je řada klubů i lidí, kteří “nedrželi huby”, ale byli dehonestováni, umlčeni, zastrašeni, pokutováni a vyloučeni. Tak funguje mafie! A když krysa Malík tvrdí, že o ničem nevěděl, tak lže! Musí se té mafii utnout všechna chapadla a to nebude jednoduché, protože to by museli rozprášit celou FAČR!

 1. Drželi huby protože by buď zkončily nebo byly sankciovani když ultras upozorňovali transparenty ,pokřiky na FAČR tak v 90% očích veřejnosti to byli jenom blbečci kteří se šli jenom na stadion vyřvat a viřádit se na stadion kdo to odnesl klub který platili pokuty. Pelta Berbr tady tato pakáž řídila fotbal pro sebe a svoje zisky a fotbal pro fanoušky? Teď se naskýtá možnost že se vrátí FOTBAL PRO FANOUSKY!!!

 2. svatá pravda. ale co dál……………. když nevypadne celé vedení, tak se tu mlátí prázdná sláma a bude se čekat až zavřou malíka ……….. a potom snad.

 3. Celé FAČR by mnělo odstoupit,úplně všichni! Jinak se náš fotbal neočistí! Bary má pravdu: vše řídila mafie,které nešlo o čistotu fotbalu,ale jen o své zisky! Poté by mněli poslat dopis na FIFA a UEFA o vyřazení paní Damkové,která jistě o všem věděla! To její chování se neslučuje s čistotou fotbalu,nemá tam co dělat! Na podobnost podrazů doplatili i jiní vysocí funkcionáři FIFA a UEFA a museli odejít!

 4. Tak on i bahník měl pár podivných zápasů, co říkal Baroš na ně? Tam to bylo fuk protože tím jim rozhodčí napravovali předchozí křivdu a to že tým protivníků hral do kopce je už tak nějak jedno že?

  • Ano,FAČR je prolezlý korupcí,ale někteří rádoby fanoušci jsou hlupáci včetně Vás!!! Takoví dementi pokřikují na Milana – cikáne,klub z Ostravy je Baník,Slavisty titulují židáci atd.Nikdo tady neobviňuje nějaký klub,jen Ty se trefuješ do Baníku.Jsi ubožák a právě takoví nepřímo nahrávali těmto svinstvům.Místo se sjednotit raději urážet a pomlouvat soupeře!!! Nevim,komu fandíš,ale bude to někdo z jiné planety.

  • Jenom by mě zajímalo , které týmy měl pan Baroš na mysli. Proč konkrétně neuvede o která mužstva jde, asi se bojí , že ho dají k soudu. M.A.

  • Ono se to všechno dělo tak nějak průběžně. Jednou tě připravili o výhru, pak ti pomohli k remíze nebo k výhře proti někomu, kdo mohl ty protěžované třeba teoreticky ohrozit. A samozřejmě vím, že Baník před sestupem už byl zralý 2x a vždycky se zachránil zázračným výsledky z posledních několika kol. Jo a ten “bahník” si příště odpusť. Po prvé to beru jako úlet, po druhé holt jako nízké IQ. A stejně tak to hodnotím u mrvení názvů pražských S nebo Plzeň. Je to primitivní a hloupé.

   • Souhlas, bahnikem jsem řešil staré křivdy(a to si piš že tenkrát bahník byl jeden z těch slabších výrazů co jsme pro váš klub měli) . No vytočilo mě že se baví o jedné straně mince a nezmíní, že i jim rozhodčí kolikrát pomohli na něčí úkor. Klub kterému fandím si s Ostravou užil pěkný zářez a je mi jedno kdo ho tenkrát platil. Baroše navíc moc nemusím za jeho chování na hřišti, to co si on dovoloval po návratu do ČR k rozhodčím a to jak byl schopný prasit, to by jinému hráči jen tak neprošlo, jemu opakovaně(že má nárok na takové chování za zásluhy ani nezkoušejte tvrdit) . Takže to jeho vyjádření, navíc v době kdy je to v módě, mě moc nebere, spíš vytáčí.

  • Mimochodem když se u vás skanduje pražský kurvy, tak předpokládám že oba mlčíte, nebo vysvětlujete ostatním fans že se to nehodí…? Mám pravdu? Protože jinak jste dost velcí pokrytci. 😉

 5. Jednou to přijít muselo věděl to celý národ vše se v této zemi obdivuhodně dá zakrýt.Za bývalého režimu se jinak mluvilo a jinak konalo a ve fotbalovém prostředí rovněž.Táhne se to od pralesní ligy,až po Strahovské vedení.Nyní je opravdu šance to definitivně vyházet a vyčistit.Musí se s příkazu svazu provést okamžitě volby do všech orgánů od Okr.svazů přes kraje až po Fačr.Do vedení zvolit Ing.Nezmara a jemu podobné fotbalové internacionály,jenž mají ve světě renomé a hlavně chtějí dělat fotbal poctivě.Nesmí se již stávat že ožralý rozhodčí šéfuje okresu,že sudí zařízne i žákovské týmy.Hlavně je třeba okamžitě zveřejnit královské platy všech pracovníků ze Strahova,jejich služební cesty po světě a na zápasy reprezentací všech věkových kategorií.Výjezdy Berbrových rozhodčí na tzv.soustředění a školení samozřejmě v zahraničí.Malé venkovské oddíly nemají na dresy a balony přitom vychovávají řady reprezentantů a mazánci si za dotační peníze užívají plnými doušky.Chci aby veřejnost věděla kolik bral měsíčně pan Chovanec,že byl ochoten oslepnout a ohluchnout.Je to sen asi v této banánové republice,ale nyní nastal vhodný čas.

 6. Nyní se musíme modlit, zda policie po dobu těch dvou let sledování, a shánění důkazů neudělala právní chybu! Známe to – odposlechy se nepřijmou, byly nezákonné atd. Než se nadějeme, bude venku a nepotrestán!
  Jedině co asi jisté je, že se nevrátí do vedení fotbalu. Ale zda bude potrestán?:-)))
  Nikdy to nebude čisté, snad to nyní nebude špinavé, ale jen kalné.:-)))

 7. Tento systém se provozoval už před Berbrem za Chvalovského byly nějaké uspěchy a rvalo se kdo neskače nani Čech,ale šuskalo se šuskalo,cas plynul lidé přichazeli ,odchazeli a zkorumpovaný system zůstaval! A nezlobte se uvědomuji si ,ze Smicr ani Baroš zato nemohou,ale raději bych mlčel ,věděli ,věděli i jini! To není obhajoba Berbra ten moloch je vysoce sofistikovaný od okresů ,přes kraje do nejvyššich pater a opakuji ne jen Berbr pane Maliku a dalši on byl mozek organizator vy a dalsi jste byli ti co to živili ta krev korupce! Za další ,zasahovali politici svým vlivem a tzv.kamarádstvim ,samozřejmě nesmime zapomenout na Peltu,Janstu,ale i tichého nenapadneho Kejvala a řadu dalších v terenu! Jestli si Baroš a Smicr mysli ,maji Berbra a teď bude kříšťal celý fotbal jsou totálně naivni ten moloch je silný a bude se bránit i přes politiky!!! Scenář bude odvolana vrch.zast.BRADÁČOVÁ,vrch.st zastupce odcházi do Strasburku nu a kamaradka Zemana na špinavou praci minstr.spravedlnosti dosadí odborniky,kteři si poradi,aby prestiž fotbalu neutrpěla! Potom se zeptám pana Smicra a Baroše,respektive jejich spoluhráč,hvěza Big Paolo Nedvěd na otázku co říká na průběh soudu s Peltou- odpověď: Je mně ho lito a věřím ,ze se očistí a všechno dobře dopadne? Pavle já věřim taky,jak jinak???!!

 8. Tak dnes je to už víceméně jedno,protože díky covidovému náboženství a jeho velmistrovi Prymulovi se u nás už asi nikdy fotbalové soutěže ani jiné sporty neobnoví a jestli někdo doufá v opak,tak je hodně naivní.

 9. Že zrovna Baroš mluví o křivárnách ve fotbalu je úsměvné.Sám se choval tak,jako by mu celá liga patřila.Sám užíval praktiky neslučitelné se sportovním duchem.Šmicer by měl raději mlčet,když obhajuje poklek ve prospěch násilí,rabování a žhářství.Vízek sice kritizoval,ale zeptejte se soupeřů chaberského týmu,jak úřadovali rozhodčí.Pánové Hoffman a Rodr se musí hanbou točit v hrobě.On měl každý,kdo měl něco s fotbalem společného(tím nemám na mysli hráče),to platí i pro bývalé hráče,jako Šmicer či Chovanec:Všichni věděli a všichni mlčeli,nebo to podporovali.Fotbal je tak zkorumpovaný už od FIFA a UEFA,že náprava není možná.Sázovky ví své!

  • Ty hlupáku primitivní, kéž by tě tvá prostořeká držka dohnala k spravedlnosti a dostal by jsi po čuni tak, aby jsi už žádné takové sračky z tlamy nevypustil.
   Baroš si to mohl.dovolit něco ve fotbale dokázal, o Šmícovi ani nemluvě.
   Bože kéž by jsi byl teď blízko mě, hrozně rád bych di udělal facelift…

   • Jseš idiot, žádný piedestal za zásluhy není a tvoje myšlení kurví fotbal stejně jako Berbr. Baroš od určité doby byl i pro repre příteží. Líný na krok, věčně faulující a řvoucí na rozhodčí. Proto ho ke konci repre kariéry většina fanoušků nemohla ani cítit. Tak se jdi vyhonit na plakát svojí modly a nemasturbuj tady. Máš sraček plnou hlavu a tvoje chápání sportu je dost pokřivené. Reprezentant by měl jít VŽDY příkladem jako první.

   • Je pravda že Baroš toho hodně dokázal , ale tvoje úvaha že proto si může takové věci dovolit je trapná . Jako obhajobu jsi to celé zazdil a sebe ztrapnil Silvestře.

 10. Tak kazdy vi ktere kluby to jsou- ale asi tezko jemnovat kdyz vsem je jasne ze vse bylo cinkly čempions liiiiig – naprosto jasne v kazdem normalnim state by byl klub vyloucen z nejvyssi souteze jen tady se to prejde.
  Tak jako pokazde, verim ze uz se to nechce nikomu resit. Ze se tomu i hraci smeji. Proste jsou kluby proti kterym se penalty nepiskaji a ne z duvodu ze herni dominance – odpustiti dve jasne penalty v zapase uplne v pohode vsak chovanec zaridi. U jednoho tymu je naprosto v poradku ze se hrac projde po hrudniku protihrace a odejde se zlutou kartou a jeste dela blbeho- hlavne protkacit karu do evropy.
  S jednim tymem jsou spojene podvody sle porad se to neresi- jejich hraci pro nemoc nejedou na sraz repre aby najednou zazracne uzdraveni behali v rusku. O dalsich prokazanych, ale nikdy odsouzenych podvodech nema smysl se bavit – napr prodej jednoho hrace do italie pres slovensko jen aby se nemuselo predchazejicimu klubu platit i uefa musela zasahnout ale cmfs to jen presel. Rekonstrukce stadionu na cerno, sami fanousci tohoto klubi kvici jak se jeden klub zazracne zachranil jen proto, ze tam byl jejich byvaly hrac a dodnes jim to maji za zle ze je nechali udrzet v nejvyssi soutezi – pritom prave tohle je presne podvodne jednani ale tohle si ani jeji fans neuvedomuji ze na tento podvod musi byt dva jeden tym co chce a druhy co to umozni.
  No jo pak se lita s kozenou kabelou k berbrovi. Jine kluby byli za mensi prohresky poslany do nizsi souteze – tady byvali majitele ve vezeni usvedceni podvodnici sle klub neustale tlaceny

 11. Viktorka, Sparta, Slavia… a pak přijdou do “Evropy” a… vypadnou s neznámým týmem, ani gól nedají!

  • Jasně Sparta která byla z těch tří jediná opakovaně bita. Co takhle si pustit zápasy ze začátku loňského ročníku? Sparta byla jako největší konkurent Plzně řezaná až až, tak si dej facku neobjektivní trapáku.

  • 20160-2017 čtvrtfinále EL je asi málo . Do Evropy se dostávají jen tito tři ? Jablonec, Liberec, Olomouc , nehráli o Evropu ? Nepiš už o fotbale , najdi si jinou rubriku , třeba pletení , háčkování , protože tu jsi za vola.

 12. Vlas. Obrovsky smekám před fotbalovým uměním Milana Baroše. Děsí mně však jeho vyjadřovací schopnosti. Je hezké, že novináři celebritu citují, ale v některých případech tu celebritu degradují na jednoduchého.

  • Oni nedegradují nikoho, to jaký je myslitel přeci ten citovaný ukazuje sám… Pokud je to vytržené z kontextu, tak je na vaší inteligenci takovou situaci poznat. Důležité je však uvědomit si, že schopnost dobře kopat do míče, nebo dobře hrát hokej, neznamená inteligenci nebo vyzrálost… Viz. třeba zlatí kluci které miloval každý – Jágr, Šlégr…

 13. SKS:máš to pněkud pomotané.Spartu tehdy vlastnili Slováci Rezešové a všechna rozhodnutí dělali sami.A zrovna Slavia také není nejčištší.Hrozně se mi líbí,jak každý poukazuje na druhé a svoje zuřivě brání.Slavistická závist nikdy neutichne.Jinak byl brněnský šmejd s kabelou za Peltou,ne za Berbrem!Když něco tvrdíš,tak si to nejdřív ověř a pak mluv.Ty to děláš obráceně.Nejdřív mluvíš a potom se teprve ptáš.Jinak SILVESTR se projevil správně jako tupý příznivec týmu.Jen je natolik zbabělý,že se schovává za nick.Tak se svou hloupostí udavre.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Maradona odešel, ale jeho kouzla s námi zůstanou navždy. Připomeňte si jeho nejlepší momenty

Diego Armando Maradona předčasně odešel na věčnost v pouhých 60 letech. Na hřišti uměl s balónem taková kouzla, že díky němu se do fotbalu zamilovali milióny dětí.

Diego Maradona zemřel! Nepřežil srdeční zástavu, nepomohla ani resuscitace

Diego Maradona dnes ráno zemřel, když se mu osudnou stala srdeční zástava. Jednomu z nejlepších fotbalistů historie nepomohla ani včasná resuscitace lékařů,

Z české ligy bude těžké dostat se do reprezentace. Mým cílem je přestoupit do zahraničí, říká Filip Nguyen

Osmadvacetiletý brankář Filip Nguyen je v současné době neotřesitelnou jedničkou v týmu Pavla Hoftycha. V rozhovoru pro náš web prozradil mimo jiné i to, jaké šance dává Spartě a Slavii na postup do jarních bojů Evropské ligy.