Spojte se s námi


Fotbal

Kvíz: Milan Baroš má za sebou vynikající kariéru! Dokážete vyjmenovat kluby, ve kterých působil?

Milan Baroš se bezpochyby řadí mezi nejlepší české novodobé fotbalisty. Vítěz Ligy mistrů ale za svou kariéru hrával za velké množství klubů a dnešním vaším cílem bude je vyjmenovat. Zvládnete je všechny?

Publikováno

dne

Milan Baroš se bezpochyby řadí mezi nejlepší české novodobé fotbalisty. Vítěz Ligy mistrů za svou kariéru hrával za velké množství klubů a dnešním vaším cílem bude je vyjmenovat. Zvládnete je všechny?

Rodák z Valašského Meziříčí již svou bohatou kariéru profesionální fotbalisty ukončil, má za sebou ale mnoho úspěchů v několika týmech. Je vítězem Ligy mistrů, uspěl ale i na reprezentační úrovni.

Byl součástí týmu, kterého se obávaly ty nejlepší celky, získal trofej pro vítěze mistrovství Evropy U21, na tom seniorském v ročníku 2004 bral bronz. Dokážete vyjmenovat kluby, za které Baroš nastupoval?

Jako vždy je tu i nápověda, jelikož nebude snadné všechny celky vyjmenovat, pokud tedy nepatříte mezi jeho věrné fanoušky. Začněme u toho, ze kterého se dostal do velkého fotbalu.

Tento český celek asi nikomu neuteče, ostatně objevil se v něm později v roce 2013, v sezoně 2014/15 a poté v něm v roce 2020 ukončil svou bohatou kariéru.

Jeho druhým profesionálním klubem byl celek z Anglie, se kterým vyhrál ligový pohár a později i Ligu mistrů. Setkal se zde s Vladimírem Šmicerem i Patrikem Bergerem.

Pro nové hráče 200 Kč zdarma

K tomu vstupní bonus až 2 000 Kč

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

V Anglii později nastupoval za jiný tým, ve kterém vydržel 42 utkání. Poté ale vyslyšel vábení z Francie, kde hrál pouhý rok. Poté odešel na několik měsíců hostovat zpět do Anglie, kde si zahrál za svůj třetí tým.

Po konci hostování opět měnil kolektiv a využil nabídky z Turecka. Fanoušci jej zde milovali a byl jejich modlou. Baroš střílel gól za gólem a v klubu vydržel takřka pět let, po kterých se jako volný hráč vracel zpět domů.

Zde nebyl spokojen s vedením klubu, odešel krátce opět do Turecka a když se znovu vrátil domů, stále to nebylo ono. Proto se rozhodl pro krok, který fanoušci jeho týmu nesli poměrně těžce.

V rámci české ligy odešel jinam, jako volný hráč šel hájit barvy týmu ze středních Čech. Rok poté jej vyměnil za severnější působiště a po roce se opět vrátil domů, kde setrval tři roky a kariéru ukončil.

Zdroj: Transfermarkt, Sporcle

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.