Spojte se s námi


Fortuna liga

Už víme, kdo hodil židli do studia ČT Sport po finále MOL Cupu? Fanoušky na internetu baví zdařilá video koláž, v hlavní roli Záruba a Voráček

Komentátorské duo ve složení Robert Záruba a Jakub Voráček v posledních dnech baví fanoušky u zápasů české hokejové reprezentace. Nyní však na sociálních sítích koluje povedená video koláž, která ukazuje oba komentátory v jiném světle.

Publikováno

dne

Komentátorské duo ve složení Robert Záruba a Jakub Voráček v posledních dnech baví fanoušky u zápasů české hokejové reprezentace. Nyní však na sociálních sítích koluje povedená video koláž, která ukazuje oba komentátory v jiném světle.

Bonus 500 Kč ZDARMA během celého EURO 2024

Vsaď teď
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Národní sport číslo jedna? Fanoušci se v posledních dnech i kvůli rekordům, které trhá hokejové mistrovství světa, poměrně hodně přou. Svůj názor na to má každý. Fotbal si pak nedávno poněkud pokazil pověst kvůli fanouškům plzeňské Viktorie a pražské Sparty.

Hrálo se totiž finále MOL Cupu, které ovládla Sparta. To ale neunesli příznivci ze západu Čech, kteří se kdovíjak dostali přes celé hřiště až před sektor sparťanských fanoušků a začali je provokovat. Následovala bitka přímo na hřišti.

Tím to ale neskončilo. Třebaže z drtivé většiny mají na potížích podíl plzeňští příznivci, svůj škraloup si připsali i sparťané. Právě z jejich sektoru totiž nepochopitelně přiletěla židle do studia ČT Sport. Schytal to bývalý obránce Sparty Mario Holek.

Záběry z finále českého poháru obletěly doslova celý svět. Dostaly se do velkých světových médií. Pro fotbal to je velký krok zpět. A hokejoví fanoušci se tak trochu baví na úkor právě oné nelichotivé situace. V hlavní roli Jakub Voráček a Robert Záruba.

Voráček a Záruba novými hrdiny finále MOL Cupu

Během mistrovství světa se stal novou hvězdou fanoušků Jakub Voráček. Jak se zdá, tak mu to šlo nejen na ledě, ale skvěle mu to jde i mimo něj. V komentátorské dvojici s legendárním Robertem Zárubou baví fanoušky skvělými hláškami, neučesanými emocemi.

Česká televize si je toho dobře vědoma. I proto pustila do oběhu video přímo z komentátorského stanoviště z momentu, kdy se blížil konec čtvrtfinálového zápasu mezi Českou republikou a USA. Voráček se Záruby nedočkavě dotazoval, jestli už může slavit postup.

Na sociální síti X si vzali video do parády na účtu Puk Pak Pivo, kde jej vtipně dali dohromady s děním po finále MOL Cupu. Tentokráte se Voráček ptá Záruby, jestli může hodit židli na fotbalové experty. Jakmile dostal povolení, tak nezaváhal.

Video baví fotbalové i hokejové fanoušky. Skvělá práce!

Zdroj: X, Puk Pak Pivo

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.