Spojte se s námi


Fortuna liga

VIDEO: Obrovský průšvih a šílené záběry! Po finále MOL Cupu se do sebe pustili fanoušci přímo na hřišti, v ohrožení byl i štáb České televize

Tak tohle se hodně nepovedlo. Fotbaloví fanoušci v České republice bojují za důstojné podmínky a co nejmenší účast policejních složek na zápasech. To, co ale následovalo po finále MOL Cupu mezi Spartou a Plzní, naprosto pohřbilo jakékoliv snahy na nějakou dobu.

Publikováno

dne

Tak tohle se hodně nepovedlo. Fotbaloví fanoušci v České republice bojují za důstojné podmínky a co nejmenší účast policejních složek na zápasech. To, co ale následovalo po finále MOL Cupu mezi Spartou a Plzní, naprosto pohřbilo jakékoliv snahy na nějakou dobu.

1 000 Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Pražská Sparta ve středu večer získala trofej pro vítěze MOL Cupu. Na západě Čech porazila domácí Viktorii Plzeň a může tak slavit po dlouhých deseti letech další double. Už o víkendu si totiž letenští zajistili obhajobu ligového titulu.

Více než výsledek a fotbalové dění se však řeší to, co následovalo po závěrečném hvizdu. Stejně tomu ostatně bylo o víkendu po utkání Sparty v Mladé Boleslavi. Fanoušci ligového mistra chtěli slavit se svými miláčky, nicméně policejní složky jich na hřiště mnoho nevpustili.

Situace se obešla bez větších potíží, minimálně tedy ze strany fanoušků. O to větší rozruch vzbudilo nelítostné, kruté a bezohledné chování některých jedinců Policie České republiky. K příznivcům Sparty se tak na sociálních sítích připojili fanoušci Slavie s dalšími prosbami o důstojné zacházení a lidskost.

Ideálně i zápasů bez policie, nicméně po utkání finále MOL Cupu je jakékoliv volání naprosto k ničemu. Došlo totiž k šílené situaci, která rozhodně ničemu a nikomu nepomohla.

Šílené záběry, fanoušci se do sebe pustili na hřišti

Závěr utkání mezi Spartou a Plzní byl hodně vyhrocený. Příznivci Viktorie ale vůbec neunesli porážku. Namísto toho, aby soucítili a smutnili se svým týmem, rozhodli se k nesmyslnému kroku. Vběhli na hřiště a šli provokovat fanoušky Sparty. Ne zrovna málo jich neodolalo.

Z hřiště se tak rychle stalo bitevní pole. Nutno však zmínit, že hráči Plzně se snažili západočeské příznivce zastavit. Marně. Došlo tak k děsivé situaci, jejíž záběry kolují sociálními sítěmi.

Skvělá reklama, chtělo by se ironicky říci. Kamery České televize tak najednou zabíraly rvačky, diváci u televizních obrazovek mohli sledovat například plzeňskou férovku dva na jednoho, i když byl napadený příznivec Sparty na zemi.

Sparťané ovšem nejsou bez viny. Právě z jejich sektoru totiž letěla židle směrem na štáb České televize. Zásah schytal bývalý hráč Sparty Mario Holek. Zkrátka nepochopitelné.

Kdovíjak by situace dopadla bez zásahu policejních složek. Ty naštěstí bitky poměrně rychle rozehnaly a posléze mohly propuknout oslavy.

Zdroj: MOL Cup, X

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.