Spojte se s námi


Hokej

Už můžu, Roberte? Ještě ne! Voráček se Zárubou emočním závěrem opět pobavili diváky

Český tým je po devíti letech opět v semifinále domácího mistrovství světa a znovu je u toho Jakub Voráček. Jen tentokrát ne jako kapitán na ledě, ale komentátor v televizi. A svou novou roli plní naprosto skvěle, jelikož fanoušci jsou z něj nadšení.

Publikováno

dne

Český tým je po devíti letech opět v semifinále domácího mistrovství světa a znovu je u toho Jakub Voráček. Jen tentokrát ne jako kapitán na ledě, ale komentátor v televizi. A svou novou roli plní naprosto skvěle, jelikož fanoušci jsou z něj nadšení.

500Kč zdarma s kódem: BIGPROMOCZ

+ soutěž o 5.000.000Kč během MS v hokeji

Vyzvednout bonus
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Český hokej má nový objev. A nemluvíme teď o hráčích na ledě. Při vší úctě k 21letému Davidu Špačkovi, je tu totiž ještě někdo lepší. A to Jakub Voráček za mikrofonem České televize.

Bývalý kapitán národního týmu utvořil fantastické duo s legendárním Robertem Zárubou a ještě více zlepšují zážitek ze zápasů českého týmu. Poprvé na sebe Voráček upozornil při zápase se Švýcarskem, kdy se na sociální síti strhla lavina pochval.

Fanoušci si jej vyžádali na české zápasy i nadále a Česká televize přání vyslyšela. Duo Záruba – Voráček bylo u zápasu s Kanadou i USA a s největší pravděpodobností si v této sestavě střihnou i semifinále.

Televizní posluchači si u Voráčka nejvíce cení jeho přirozenosti – není to žádný vycvičený profesionál, který by jen suše popisoval děj na ledě a potlačoval své emoce. Naopak, Voráček je spíše takovým fanouškem u mikrofonu, který zápas prožívá, jakoby jej sám hrál a občas se i fanoušek lekne, když z televize zařve: „Ofsaaajd!“

Už můžu, Roberte?

Jenže to právě mají lidé rádi, nefalšované emoce spojené navíc s několika skvělými historkami, vtipnými hláškami a důvtipem. Na konci zápasu při tlaku USA už byl Voráček tak nervózní, že si musel ke komentování stoupnout.

Sedm vteřin před koncem ale Američané vyhodili na zakázané uvolnění, a vhazovalo se tak v jejich obranném pásmu. V tu chvíli už měl Voráček dojem, že je konec a Češi postupují do semifinále.

„Já to řeknu, Roberte. Těšme se…,“ začal nadšený Voráček. „Ještě ne!“ zastavil jej Záruba. „Ne?“ „Ne, ne, ne,“ popichovali se oba při buly Davida Kämpfa. „Je to hokej, Davide,“ spletl si Záruba v emocích jméno Voráčka. „Ale Kämpf to udělal výborně, po něm Kubalík…,“ popisoval Záruba poslední vteřiny a vedle něj se bývalý útočník ptal jako malé dítě rodičů na svolení: „Už můžu? Už můžu? Už můžu?“

„Teď můžeš, Jakube! Česko postupuje do semifinále!“ zvolal radostně legendární komentátor České televize. A na sociálních sítích si Voráček opět vysloužil spoustu chvály.

Zdroj: Česká televize, X

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.