Spojte se s námi


Fortuna liga

Fanoušci Sparty hodili židli do studia České televize! Ta takto trefila bývalého hráče letenských

Finále poháru mezi Plzní a Spartou jako oslava fotbalu? Ale kdeže. Double letenských zastínily ostudné incidenty po konci zápasu, kdy fanoušci Plzně vběhli na hřiště a chtěli vyzvat na souboj příznivce Sparty, ti se nenechali zahanbit.

Publikováno

dne

Finále poháru mezi Plzní a Spartou jako oslava fotbalu? Ale kdeže. Double letenských zastínily ostudné incidenty po konci zápasu, kdy fanoušci Plzně vběhli na hřiště a chtěli vyzvat na souboj příznivce Sparty, ti se nenechali zahanbit.

1 000 Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Je to jen pár dní, co Sparta v Mladé Boleslavi oslavila zisk ligového titulu. Fanouškům ale trochu zhořkla radost, když je policie nechtěla pustit na hřiště, zbytečně agresivně je tlačila zpět do ochozů a naprosto bezdůvodně stříkala pepřovými spreji do prvních řad, kde seděly i děti.

Příznivci ostatních táborů se Sparty zastali, dlouhodobě se totiž v Česku bojuje za zlepšená práva pro fanoušky. Jenže to, co se odehrálo v Plzni po finále poháru, je ohromný krok zpět.

Fanoušci Plzně totiž po závěrečném hvizdu vtrhli na hřiště a běželi přes celou délku ke kotli Sparty. Jak je možné, že v sobotu hlídalo sparťanský sektor stovky policistů a najednou několik Viktoriánů vtrhne bez problému na hřiště a chce vyvolat bitku?

Na hřišti se ihned strhlo několik rvaček a naběhli na něj stovky policistů. Hráči Plzně se své fanoušky snažili zastavit marně. V tu chvíli si to nenechali líbit ani sparťané a začalo peklo.

Ze sektoru letenských totiž přiletěla židle do studia České televize, kde se nacházeli komentátor David Kozohorský a bývalí hráči Václav Procházka a Mario Holek.

Právě expsarťanského stopera židle zasáhla do obličeje. Obrovská ostuda jak plzeňských, tak sparťanských fanoušků samozřejmě ihned obletěla sociální sítě.

Je hrozná škoda, že snaha o kultivaci v českém fotbale vyjde vniveč. Kdokoliv, kdo fotbal nesleduje, jistě uvidí jen tyto záběry a nikoliv povedená chorea, frenetickou atmosféru či dlouhé děkovačky. A opět budou fanoušci fotbalu jen za zvířata.

Zdroj: X, Mol Cup

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.