Spojte se s námi

Liga mistrů

Steven Gerrard svojí odpovědí rozesmál celé studio Ligy Mistrů

Publikováno

dne

Legenda anglického Liverpoolu pořádně rozesmála kolegy v studiu odpovědí, kterou čekal jen málokdo.

Rio Ferdinand, Frank Lampard a Steve Gerrard. Co jméno to obrovský fotbalový pojem a obrovská anglická legenda. Jmenovaná trojice byla ve středu večer ve studiu britské televizní stanice BT Sports, jehož moderátorem je neméně známá osobnost anglického fotbalu Gary Lineker.

Ten se svých hvězdných hostí během jednoho ze zápasů středečního programu Ligy Mistrů zeptal na rok 2006. V tom čase byli po posledním zápase skupinové fáze na čele Manchester United, Liverpool, Arsenal a i Chelsea.

http://gty.im/584929308

„Kdo se stal celkovým vítězem Ligy Mistrů v roce 2006?“ Zeptal se svých hostů Gary Lineker. Ve studiu nastalo menší ticho, které typickým liverpoolským přízvukem přerušil 37-letý Steve Gerrard.

„Na to si nevzpomínám, protože jsem byl pravděpodobně stále opilý ještě z roku 2005…“ Osazenstvo studia BT Sports okamžitě vybouchlo smíchy.

 

Populární „Steve G“ jenom připomněl, že rok 2005 patřil v Lize Mistrů právě anglickému Liverpoolu, který se v nezapomenutelném finále postaral o jeden z nejslavnějších obratů v historii.

Tehdy porazili „The Reds“ v istanbulském finále AC Milan 4:3 po penaltách, přičemž po poločase prohrávali už 3:0 a právě Gerrard gólem z 54. minuty nastartoval LFC K velkému obratu.

Avšak v sezóně, kdy anglické kluby ovládli svoje skupiny v LM, se těšila Barcelona. Která ve finále na pařížském Stade France zdolala londýnský Arsenal těsně 2:1.

Reklama

Oblíbené