Reklama

Pokud Turci za Stanciua dají to, co požadujeme, přestupu bránit nebudeme, zní ze Slavie

Zdroj: SK Slavia Praha

Slavia aktuálně intenzivně řeší nabídku tureckého Galatasaraye. Ten dle posledních informací nabídl za přestup Nicolae Stanciua zhruba 110 milionů korun. Pokud se Turci vyrovnají finančním představám Slavie, k přestupu by dojít skutečně mohlo.

Nicolae Stanciu přišel do Slavie v létě roku 2019 ze saudskoarabského Al Ahlí. Tehdy za něj český klub vynaložil 100 milionů korun.

Tento přestup vzbudil v českém fotbale velký rozruch zejména kvůli dřívějšímu působení Nicolae Stanciua u pražské Sparty.

Nicméně díky jeho skvělým výkonům si Stanciua ihned oblíbili příznivci sešívaných a stal se i jedním z vůdců kabiny.

„Pokud Turci dají to, co požadujeme, přestupu nic bránit nebude,“ sdělil vedoucí týmu Stanislav Vlček.

Nicméně zatím není pravděpodobné, že by k přestupu mělo dojít, jelikož se finanční představy obou klubů zatím nesetkaly. „Co mám ale poslední informace, tak se finanční nároky obou stran hodně liší,“ potvrzuje Vlček.

Pokud by však Galatasaray přispěchal s lepší nabídkou, je velmi pravděpodobné, že Slavia přestupu bránit nebude a k odchodu Stanciua opravdu dojde. Pražskému klubu zatím nezbývá nic jiného, než celou situaci pozorně monitorovat.

Zdroj: CNN Prima News

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Pokud Nico odejdeš, budeš mi chybět, ale i tak díky za to, co jsi pro nás udělal. Myslel jsem ještě, že dáš branku letenskému cirkusu, pokud odejdeš, bude ji muset dát Srki.

  2. Už jsem ti psal, že o žádném BANU nic nevím, byl jsem klasicky na dovolené. Tak si dej ještě jednoho plechovkovýho Arguse a nevotravuj ty nežide.

  3. 100% neodejde, přes 200 mil, co za něj chce Slavia nikdo nedá, tu hodnotu prostě nemá a Slavia to ví…jen aby panáček nezačal trucovat, už to tady jednou bylo…

  4. Jasný je, že Stanciu na nějakou Slavii z vysoka kašle a jak ucítí prachy, tak bude chtít jít.. Taky za 2 roky ve Slavii odehrál výborně kolik? 2x půl rok? Slávka dle mého nakonec za něj dostane tak 100-120 míčů 🙂

  5. Slavia – prý respektovaný evropský klub. Kým? Svými cizokrajnými “hvězdami”, které utíkají při trochu lepší nabídce? Deli, Stanciu, teď nechci dohledávat toho robustního černocha (Ngadu ?).Nyní jsem jen zvědavý jak mazlivě bude Luftjarda titulovat krysu Stancia (Bráškou u něj byl Deli,ne?)

  6. Je to žoldák, kterej hned utíká…Člověk by čekal, že když se mu tu líbí, a daří se mu tu a i peníze má solidní, tak bude chtít zůstat, ale jak někdo zašustí trošku lepšíma prachama, tak chce hned zdrhat pryč….

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené