Spojte se s námi


Evropská liga

Sparta vypraví stejně jako na Galatasaray do Liverpoolu letecký speciál! Kolik letadel poletí a jak je to s cenou?

Fanoušci Sparty Praha se mohou, stejně jako před utkáním v Istanbulu proti tamnímu Galatasaray, těšit na letecký speciál, který je v den zápasu Evropské ligy dopraví až do Liverpoolu. Kolik letadel do Anglie celkem poletí?

Publikováno

dne

Fanoušci Sparty Praha se mohou, stejně jako před utkáním v Istanbulu proti tamnímu Galatasaray, těšit na letecký speciál, který je v den zápasu Evropské ligy dopraví až do Liverpoolu. Kolik letadel do Anglie celkem poletí?

Fan Club Sparta pro fanoušky letenského klubu opět obstaral letecký speciál, jímž příznivci AC Sparta Praha mohou odletět na utkání Evropské ligy, v němž se pražský celek utká s anglickým Liverpoolem.

Do Liverpoolu by měla odletět tři letadla s tím, že dvě byla vyprodána hned během prvních pár hodin a třetí se tak domlouvalo až posléze, kdy už byla kapacita obou letadel plně obsazena.

Odlet je naplánován z pražského letiště v ranních hodinách v den zápasu, tedy ve čtvrtek. Zpět se sparťanští fanoušci budou vracet v pozdních nočních hodinách po odehrání utkání.

Kolik sparťanští fans za tento komfort zaplatí? Cena je 10.300 Kč za letenku tam i zpět, první dvě letadla byla ovšem o něco levnější. 1.200 Kč pak účastníci letu zaplatí za vstupenku na duel.

Vypraveny budou kromě letadel i sparťanské autobusy

Cena zahrnuje také transfer po fotbalovém klání přímo z liverpoolského stadionu Anfield na letiště. Možnost takovéto dopravy bude skvělou volbou zejména pro fanoušky, kteří budou chtít ušetřit co nejvíce času.

Kdo by se bál letět nebo chtěl ušetřit, ten může jet i sparťanskou autobusovou dopravou, jež bude rovněž do Liverpoolu vypravena. Jet by měly tři autobusy, cenově vyjde tento typ dopravy na 4.000 Kč.

Sparta je po vyřazení tureckého favorita Galatasaray ve velké euforii a zájem fandů jak o domácí, tak i o venkovní zápasy s Liverpoolem, jenž momentálně vede Premier League, je extrémní.

Letenské čeká velice náročný program. Dvě derby se Slavií v jednom týdnu, pak domácí utkání s Liverpoolem, následně výjezd do Plzně a nakonec odveta v Anglii.

Zdroj: Fan Club Sparta, AC Sparta Praha, Instagram

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.