Spojte se s námi


Fortuna liga

Nová smlouva, výrazně lepší podmínky! Rosický podepsal kontrakt s mladou nadějí a velkým talentem pražské Sparty

Odměna za výborné výkony? Nový, značně vylepšený kontrakt. To zní fér. Jedna z mladých nadějí pražské Sparty si vysloužila zbrusu novou smlouvu a bude tak pokračovat na Letné, aby se jednou mohla třeba stát oporou.

Publikováno

dne

Odměna za výborné výkony? Nový, značně vylepšený kontrakt. To zní fér. Jedna z mladých nadějí pražské Sparty si vysloužila zbrusu novou smlouvu a bude tak pokračovat na Letné, aby se jednou mohla třeba stát oporou.

Petr Hodouš obdržel nový kontrakt s AC Sparta Praha, který s ním osobně podepsal sportovní ředitel celku z hlavního města České republiky Tomáš Rosický.

Za výrazně lepších podmínek, o něž si řekl svými výkony,“ okomentoval podpis nové smlouvy pro svého klienta hráčův agent Jiří Müller z agentury ESAM, jenž mladého fotbalistu zastupuje.

Dvacetiletý pravý wingbek, neboli křídelní obránce, je momentálně hráčem sparťanského B-mužstva, s nímž působí ve druhé nejvyšší české Fortuna národní lize.

Hodouš letos nastoupil za druholigové béčko Sparty ke třinácti utkáním Fortuna národní ligy. Zaujal zdařilými výkony, které mu zajistily pokračování na Letné.

Hodouš hrál v mládežnickém věku za Bohemians

O jak dlouhou smlouvu se jedná, nebylo prozatím specifikováno. Dá se ale předpokládat, že vzhledem k hráčově věku jde o kontrakt dlouhodobějšího charakteru.

Svou fotbalovou kariéru započal Hodouš v Tempu Praha, poté se přesunul k Bohemians. Tam hrál tři roky za mládež, než se před čtyřmi lety přesunul do akademie pražské Sparty.

Za sparťanský rezervní tým hrál Hodouš již v minulé sezoně, kdy nastoupil, stejně jako prozatím v té letošní, ke třinácti duelům ve druhé nejvyšší české soutěži.

Vloni Hodouš obdržel jednu žlutou kartu, v probíhající sezoně nasbíral žluté karty již tři. Naposledy se představil v přátelském utkání Sparty Praha B proti Táborsku (3:1).

Zdroj: inFotbal, AC Sparta Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.