Spojte se s námi


Chance Liga

Souboj pražských „S“ o brankáře. Přetáhne Slavia z mistrovské Sparty talentovaného hráče? Sešívaní podali už dvě nabídky za miliony korun

Slavia se údajně snaží přetáhnout z mistrovské Sparty mladého talentovaného gólmana. Souboj pražských „S“ dokumentují hned dvě nabídky, které měli sešívaní na hráče podat. Kolik chtěli zaplatit?

Publikováno

dne

Slavia se údajně snaží přetáhnout z mistrovské Sparty mladého talentovaného gólmana. Souboj pražských „S“ dokumentují hned dvě nabídky, které měli sešívaní na hráče podat. Kolik chtěli zaplatit?

Občas se to stane, ale přímých přestupů mezi Spartou a Slavií moc nenajdeme. Vzpomeňme třeba na Josefa Hušbauera, který přišel z Letné do Edenu v roce 2015 nebo o šestnáct let dříve přesun Vladimíra Labanta v opačném směru.

V mládežnických kategoriích je podobných transferů o poznání více, vyprávět může například forvard Sparty Jan Kuchta. Podle informací portálu inFotbal.cz se mohla podobná událost nedávno opakovat.

Ve strahovské mládežnické akademii údajně lovili sešívaní. Vršovický klub chtěl do svého dresu zlákat mladého brankáře Joeriho Heerkense. Na teprve osmnáctiletého borce přiletěly do Sparty hned dvě nabídky.

Slavia přišla s nabídkou 3 až 4 milionů korun

Slavia měla nabízet 3 až 4 miliony korun. To není za stále ještě mládežnického hráče, který ale už sbírá zkušenosti ve třetí lize, úplně málo peněz. Letenští obě nabídky každopádně odmítli.

Heerkens má vedle českého také nizozemský pas a už stihl obě země také reprezentovat. Do velkého fotbalu se rodák z Broumova dostal v Hradci Králové. Na jaře si potom vyzkoušel dospělý fotbal ve třetiligovém Loko Vltavín.

Ve Spartě váže metr a třiadevadesát centimetrů vysokého gólmana profesionální kontrakt, takže případná další vyjednávání nebudou vůbec jednoduchá. Zvlášť když se jedná o tábory dvou nesmiřitelných rivalů.

Jestli se Heerkens dostane do kategorie hráčů, kteří během své kariéry oblékali rudý i sešívaný dres, není zatím jasné. Počet podaných nabídek ale znamená, že Slavia má o hráče seriózní zájem.

Zdroj: inFotbal.cz, Transfermarkt

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.