Spojte se s námi


Chance Liga

Jindřich Trpišovský musí zuřit! Slavia přichází o generační talent, který míří do Bundesligy. Dostanou sešívaní nějaké odstupné?

Slovo zuřit v titulku tohoto textu jistě nebude daleko od pravdy. Slavia totiž přichází o generační talent, který odchází do bundesligového Hoffenheimu. To je věc, která se trenérovi Jindřichu Trpišovskému jistě ani trochu nelíbí. Dostanou sešívaní odstupné?

Publikováno

dne

Slovo zuřit v titulku tohoto textu jistě nebude daleko od pravdy. Slavia totiž přichází o generační talent, který odchází do bundesligového Hoffenheimu. To je věc, která se trenérovi Jindřichu Trpišovskému jistě ani trochu nelíbí. Dostanou sešívaní odstupné?

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Slavia přichází o hráče, který se mohl stát v blízké budoucnosti velkou hvězdou. Akademii pražského klubu opouští šestnáctiletý záložník Kryštof Čížek, domluvil se na spolupráci v mládežnické akademii německého Hoffenheimu.

Pro Slavii to je zcela určitě velký neúspěch. Takového hráče je potřeba dostat co nejdříve pod smlouvu. Zuřit tak musí i Jindřich Trpišovský, protože už třeba za rok či dva se mohl Čížek objevit v prvním týmu. O odstupném se kluby teprve budou bavit.

„Ve Slavii nastupoval v kategoriích vždy s o rok staršími hráči. V aktuální sezoně hrál za kategorii U17 v Celostátní dorostenecké lize. Naskočil do dvaceti čtyř zápasů a vstřelil osmnáct gólů,“ píše se na webu sešívaných.

V Německu se Čížek potká s dalšími Čechy, odstupné se řeší

Právě skvělá bilance šikovného středopolaře, mimo jiné, dotáhla slávistickou sedmnáctku k titulu v lize i k zisku Československého superpoháru. Svěřenci Jaroslava Machače v něm porazili stejně staré kluky ze Spartaku Trnava.

„Kryštof začínal s fotbalem v Tempu Praha, ze kterého přešel v osmi letech do akademie SK Slavia Praha. Nyní se tento šikovný středopolař rozhodl nepokračovat ve Slavii a míří do německého Hoffenheimu. Slavia s německým klubem jedná o podmínkách přestupu.“

„Kryštofovi přejeme v jeho fotbalové kariéře jen to nejlepší a hodně úspěchu,“ doplňuje další informace web sešívaných s tím, že se Čížek, často označovaný jako generační talent, přesouvá do bundesligového Hoffenheimu.

V Bádensku-Württembersku se Čížek potká s Pavlem Kadeřábkem, který za Hoffenheim hraje už deset let. Na jaře zde z Benfiky Lisabon hostoval také bývalý slávista David Jurásek.

Zdroj: SK Slavia Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.