Spojte se s námi


Chance Liga

Slavia startuje přípravu! Trpišovský musí pracovat s nekompletním týmem. Koho vzal do Rakouska a co Ousou?

Pražská Slavia odstartovala v pondělí přípravu na novou sezonu. Kvůli reprezentačním akcím musí Jindřich Trpišovský pracovat s nekompletním týmem, přesto vzal do Rakouska třiadvacet hráčů. Jak vypadá situace s Aihamem Ousouem?

Publikováno

dne

Pražská Slavia odstartovala v pondělí přípravu na novou sezonu. Kvůli reprezentačním akcím musí Jindřich Trpišovský pracovat s nekompletním týmem, přesto vzal do Rakouska třiadvacet hráčů. Jak vypadá situace s Aihamem Ousouem?

500 Kč od Fortuny

Za kolik si zahraješ tolik dostaneš

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Pozornost fotbalové Evropy se soustředí na právě probíhající evropský šampionát, ale postupně startuje i klubová příprava. Na nový ročník se od pondělí připravuje také český vicemistr – pražská Slavia.

Tým Jindřicha Trpišovského samozřejmě není pro soustředění v Horním Rakousku ani zdaleka kompletní. Hned deset hráčů si totiž plní reprezentační povinnosti v Německu. Devět Čechů a také Slovák Ivan Schranz, který v pondělí rozhodl o výhře nad Belgií.

„Sešívaní se v Kollerschlagu v resortu Loxone Campus budou připravovat od 17. června do 25. června. Nominace na kemp se skládá z 23 hráčů, soupiska čítá navrátilce z hostování i mladé talenty z rezervního týmu,“ píše se na webu červenobílých.

Zůstane Ousou v Cádizu?

V týmu nechybí stálice jako Jan Bořil, Václav Jurečka, Lukáš Masopust nebo Mick van Buren. Najdeme v něm ale také nováčky, třeba Štěpána Chaloupka, který dorazil z Teplic, nebo Alexandra Bužka, novou posilu ze sestoupivšího Zlína.

„Aiham Ousou je zraněný a po dohodě se léčí v Cádizu, kde má do 30. června smlouvu o hostování. Jakub Hromada, Ewerton a Muhamed Tijani řeší svůj odchod do jiného klubu, proto se kempu nezúčastní,“ doplňují informace webové stránky.

Zajímavá je zmínka o Ousouovi, jenž sestoupil z LaLigy a ve Slavii se s ním nepočítá. Kdyby Cádiz soutěž udržel, téměř jistě by na reprezentanta Sýrie uplatnil obci. Nyní je otázka, jestli bude Ousou chtít hrát o soutěž níž.

U týmu také není Liberijec Oscar, který za svou zemi sehrál náročné zápasy v kvalifikaci o mistrovství světa. Připojí se až na herní soustředění, to začíná 1. července. Mezitím sehraje Slavia přátelské utkání s Pardubicemi (29. června, Roudnice n. L.).

Zdroj: SK Slavia Praha, X

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.