Spojte se s námi


Fortuna liga

Pelta hodil pár fórků. Trenér se vrátil na sever Čech a obral bývalého zaměstnavatele o body

Do severočeského Jablonce vyrazil nový trenér Hradce Králové David Horejš. Soupeři díky remíze sebral dva body. Ve svém bývalém působišti se setkal také s Miroslavem Peltou, který podle jeho slov hodil pár fórků.

Publikováno

dne

Do severočeského Jablonce vyrazil nový trenér Hradce Králové David Horejš. Soupeři díky remíze sebral dva body. Ve svém bývalém působišti se setkal také s Miroslavem Peltou, který podle jeho slov hodil pár fórků.

První zápas na nové lavičce a hned na půdě svého bývalého zaměstnavatele. Nový kouč Hradce Králové v sobotu přijel se svým týmem do Jablonce a uhrál zde remízu 1:1. Zápas zhodnotil pro klubový web.

„Bylo to pro mě specifické utkání. Ale rád jsem tady ty kluky zase viděl, rozhodně nemám vůči Jablonci nějakou zášť. Čekal nás tu těžký terén. Vstoupili jsme do zápasu lépe než domácí. Byli jsme aktivní a šli jsme do vedení,“ uvedl Horejš na pozápasové tiskovce.

Po vedoucí brance stopera Spáčila, který po příchodu z Prostějova hrál teprve třetí ligové utkání, ale začali Votroci kazit. Vše vyvrcholilo srovnáním Chramosty. Třiatřicetiletý útočník se prosadil z pokutového kopu.

Horejš se bavil s Peltou, který hodil pár fórků

„Druhý poločas začali lépe zase domácí a nás tam podržel brankář. Po vyloučení už to byla hra na jednu branku. Škoda, že jsme si s tím nedokázali lépe poradit. Jablonec podržel brankář Hanuš,“ nebyl spokojený Horejš s výsledkem půlhodinové přesilovky po vyloučení Hurtada.

Votroci uhráli čtvrtou remízu v řadě a jsou v ligové tabulce na dvanácté pozici se čtyřiadvaceti body. Jablonec má o pouhý jeden bod více. Oba týmy budou mít ve zbytku sezony ještě hodně práce, aby odvrátily záchranářské starosti.

„Bavil jsem se po zápase i s panem Peltou, jako vždycky hodil pár fórků, ale bod bral i on,“ uvedl po zápase trenér Hradce Králové, který na lavičku Východočechů společně s asistentem Lukášem Váchou usedl teprve ve středu.

Na novém hradeckém stadionu se nové trenérské duo představí už příští sobotu a debut to bude opravdu zajímavý. Přijedou totiž sousední Pardubice. Další východočeské derby se blíží!

Zdroj: FK Jablonec, FK Hradec Králové

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.