Kouč Páník pláče na špatném hrobě. Penalta Sparty byla správně odpískána

Bohumil Páník, trenér Zlína, po utkání se Spartou kritizoval rozhodčího Rejžka. Nebyl spokojený s penaltou, která byla odpískaná po konzultaci s videorozhodčím. Zlínský kouč by ovšem měl udržet chladnou hlavu a vyjádření dávat až po zpětném zhlédnutí situací.

Zdroj: sparta.cz

„Musím svoje mužstvo pochválit, morální vítězové jsme my. To je podstatné. Jakým způsobem jsme tu prohráli, to je věc druhá. To musí posoudit odborníci,“ řekl Páník na pozápasové tiskové konferenci.

S čím nebyl spokojen? Zejména s rozhodčím Rejžkem, který mnoho situací vyhodnotil ve prospěch Sparty. Červenou kartu a pokutový kop ovšem vyhodnotil dobře. Jawo sice trefil míč, společně s ním ovšem smetl i Krejčího.

Pokutový kop odpískal po poradě s videem, faul Procházky byl ale zjevný. Páník měl obě situace daleko, přesto dává vyjádření, kterých bude ráno litovat. Nebo by alespoň měl.

“Za stavu 1:0 jsme hráli výbornej fotbal. Poznar měl dát gól. Nebylo by vyloučení, penalty, možná by byly dvě, tři, to nikdo neví. Ten zápas by byl jinej,” rýpnul si v pozápasovém rozhovoru do rozhodčího.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Páník byl vždycky nestoudná plačka, prý že jsou morální vítězové. 😂 Statistiky zápasu mluví jinak. Jawo mohl být venku, kdyby mu druhou žlutou před koncem prvního poločasu neodpustili. Diví se že po třech žlutých zákrocích šel ven? 🤔 To nemůže myslet vážně. Penalta taky jasná, jen Procházka zapomněl, že už není v Plzni a VAR není jejich dalším hráčem. O to víc vítězství těší, když se troubové takhle odkopali. 👍

  • Ubožáku,Každej zápas hraje sparta ve 12 lidech.Ty tři tými Sparta ,Slávie a Plzen by měly hrát svoji ligu,poněvadž s nimy hrají vždy i rozhodčí.Uvidí se až jim bude zase pískat cizí rozhodčí,Dočkal se posere a odejde s červenou.Za faul na Jiráčka měla být karta.

   • Ubožak jsi ty a ještě plačka ty musiš byt v realu dobrej blb. tyhle odbornici na net to je fakt vyživný. A jeste si hraješ na proroka ty jsi dobra jitrnice zrala na par facanu

   • Máš trošku krátkou paměť Marku zy zoufalá chudinko. 👍 1) nauč se pravidla a pak se na zápas koukni znovu.2) si sečti body o které byla Sparta prokazatelně obrána za poslední roky berbrovci. 3) dej si pár facek, nebo řekni svýmu fotrovi ať ti naloží, stejně tě nemá rád když jsi takovej zoufalec.

  • pokud vím tak Páník brečí po každém prohraném zápase, toto dělal už předtím ve Zlíně a potom i v Ostravě

 2. Podle videa to byl zjevný faul, smůla Zlína byla v tom, že na utkání byl VAR. Bez něj by Rejžek ten faul neviděl a penalta by se nekopala. Jawo dostal první žlutou za nebezpečný skluz, kdy může být sporné, jestli nebyla příliš přísná, ale když pak totéž zopakoval v ještě ostřejším provedení, tak musel dostat druhou a jít ze hřiště. Když jde hráč do skluzu přes protihráče (nikoli před něj) a smete ho, je to úmyslný a nebezpečný faul, i když zasáhne balon.

 3. Tak jsme se vybrečeli pane Paniku,Ale uz nenapisete,že jste normálně odešli kvůli síle současné Letné a kluků odchovancu,myšleno Hlozek,který ukázal opět svou silu a vytrvalost,viz.posle náběh a nahrávky na gól Julisovi.Penalta úplně jasná a červená taky….
  Sparta 4ever🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️👍👍👍

  • No to snad neeeee……síla Sparty je obrovská,ale jen když mají rozhodčího v zádech.Kdyby gol nebyl,tak by tam stejně spadl nějaký jiný šmatlák a na upozornění videorozhočího by se se pískala další penalta.

   • Meleš kraviny Karle. Buď jsi zápas neviděl, nebo jsi alter ego Paníka. Tak jako tak jsi za debila. Kdyby rozhodčí Spartu tlačil, tak Jawo nedohrál první poločas. Koukni na statistiky a dej si facku.

   • Zkuste nějaký jiný sport , tomuhle opravdu nerozumíte. Jak řekli ve studiu při té červené kartě , před 15lety by se nepískl faul. Tehdy když někdo vzal nejdříve míč a potom i nohy soupeře bylo to ok . Z dnešního pohledu prostě nesmysl , naštěstí se doba změnila. Zkuste nastudovat pravidla a pak do toho můžete kecat a nebýt za troubu. O penaltě raději ani nepíšu , kdo nezná pravidla by se sebe neměl dělat veřejného šaška.

  • Zatím na to dojela trapná Plzeň , když si myslela že se po faulu v 92 minutě nedá zapískat pencle , byť po jasném faulu. V lize by jí to nikdo nepískl . A jestli jste pamětník tak si vzpomeňte na to jak Spartu zařízli v Parmě. Najděte si to.

   • Zato vy jste ještě nekopli do balónu a už jste ve skupině první, což? Dárek od Královce, včera dárek od Rejžka. Nemá Křetínský narozeniny?😆😆😆 Kupte mu novou kabelku. Ale vlastně na co, to by musel překvapit Peltu tím, že udá sám sebe a to by byla hloupost.

 4. Smutné je, když se člověk na fotbal dívá brýlemi zbarvenými modrožlutě, modrožlutočerveně nebo jinak.

 5. Že je Páník blb to je jeho věc, ale když ho nechají mluvit v televizi a mele kraviny, měl by Zlín dostat pořádnej flastr!!

 6. Nemá cenu se rozčilovat hloupými řečmi.Pokud si všímáte nicků,jedná se vždy o jedny a ty samé lidi.Ti by potřebovali,aby Spartě vyloučil pět hráčů,odpískal čtyři penalty a pak by velice neochotně připustili,že už pískal skoro na rovinu.Stačí si zapamatovat Karel,AAA,Jirka a Tomáš,kteří se vyjadřovali dnes,se ozývají pokaždé,když Sparta vyhraje a řeční o rozhodčích.Ve své zaslepené nenávisti už nejsou schopni logicky uvažovat.Na otázku,kolik musela zaplatit rozhodčímu Sparta při vyřazení Realu,se žádný z oněch pomatenců neozval.Je lepší na ně vůbec nereagovat.Pánika komentovat lze jen všeobecně.Každý z trenérů je rád,že si vidí aspoň na špičku nosu,ale ví naprosto přesně,že ve vzdálenosti 60ti metrů jeho tým rozhodčí poškodil.

  • jsi blb, montovat do toho Real, v té době hrála Sparta s Hřebíkem super fotbal,, dnes se musí v poháru s Libercem nepískat praseti Frýdkovi a se Slávií tomu negramotovi Krejčímu 37 nic,,, To musí ukopnou hlavu, potom se vyloučí. Je vidět, že jste bolševické rudé prase, co miluje protěžovaný klub. Jožka Chovanec forever, kabelky doktora pomohou,,,

 7. Uplakanci nic víc a vy komunisti co pořád píšou jak Sparta kupuje rozhodčí, jděte se testovat ale ne na Covid ale na blbost vy uplakanci.

 8. Tak za mě červená správně udělená, penalta správně odpískaná. Nicméně co se týká provedení penalty: “Opakování penalty:Chyby při vbíhání hráčů do vápna při penaltě: Pravidlo poruší spoluhráč hráče provádějícího pokutový kop: rozhodčí nechá pokutový kop provést a
  – jestliže míč skončí v brance, nechá pokutový kop opakovat,
  – jestliže míč neskončí v brance, rozhodčí přeruší hru a naváže ji nepřímým volným kopem ve prospěch bránícího družstva v místě, kde došlo k porušení pravidla.
  Jestli jsem se dobře díval, tak útočící hráč Trávník byl při střele Dočkala už 2 kroky v pokutovém území a díky tomuto náskoku byl jako první u vyraženého balónu od gólmana, který pak vracel před branku. Logicky by tedy měl VAR na toto upozornit a rozhodčí měl celou situaci posoudit u videa, jelikož vstřelení branky předcházelo provinění útočícího hráče proti pravidlům.

  • Nevím, nevšiml jsem si, kdy Trávník vyběhl, ale podle pravidel to má hlídat pomezní a zvednout praporek, když hráč při penaltě vběhne do vápna předčasně.

   • Níže je citace z fotbalových (rok 2018) platných fotbalových pravidel s aktualizací z roku 2020, které jsou ke stažení na stránkách FAČR –
    “Pravidlo poruší spoluhráč hráče provádějícího pokutový kop: rozhodčí nechá pokutový kop provést a
    – jestliže míč skončí v brance, nechá pokutový kop opakovat,
    – jestliže míč neskončí v brance, rozhodčí přeruší hru a naváže ji nepřímým volným kopem ve prospěch bránícího družstva v místě, kde došlo k porušení pravidla”
    Neblábolím, pouze jsem “zkopíroval” část z fotbalových pravidel.
    D.

    • Když řeknu A, řeknu i B. Citace: “Jestliže dříve, než bude míč ve hře, pravidlo poruší hráči obou družstev, bude se pokutový kop vždycky opakovat, ať již bylo či nebylo dosaženo branky. ” .. a to že Zlínští tam byli taky dřiv než Dočkal kopnul do míče ja pravda.. a dokonce ve větším počtu (i když na tom nezáleží)

     • A proč se tedy pokutový kop neopakoval? Asi proto, že bleskově padla branka a sudí nechtěl přijít o prémie, protože by jí nemusel dát znova. Rozkaz zněl jasně, 3 body musí být a je jedno jak.

     • Rudlik: Neopakoval se proto, že pomezní nezvedl praporek a nenavrhl, aby vyběhnutí hráčů přezkoumal VAR. Hlavní při penaltě sleduje pohyb střelce a brankáře, ten předčasné vyběhnutí vidět nemusí.

 9. Pane Paniku specielně vas sleduji několit let. Kdekoliv u jakehokoliv muzstva působil prohráli jste,vždy jste přehnaně kritizoval rozhodčího ,nedokázal jste být nikdy trochu objektivní a řekl udělali jsme chyby ,měli jsme smůlu,jako včera u vlastňáku to bych pochopil stejně,tak zklamání z prohry! Nedavno jste kritizoval prestupy mezi kluby i hostovačky,řekl jste Ceské kluby jsou ve výhodě nu asi moravský šovinista ,absolutně tímto netrpim ,vzdyť na Moravě hrají kluci z Čech a opačně za mě působite na mě ,jako nedoceněný ubližený? Chapu prostředí fotbalu u nás je na urovni velké politiky,nicméně držme se fotbalu a prejme si ať zmizí činský vir a mohou do hledišť stadionů diváci!

 10. Penalta asi byla. Ale protože hráč Trávník evidentně porušil pravidla a vběhl do vápna dřív, než byl pokutový kop zahrán, tak neproměněné penaltě měl být odkop od branky Zlína. Tak je to uvedeno přesně v pravidlech. Tečka.

 11. Tak si procvičte pravidla , mudrovat umíte , jenže to jsou nesmysly. Pokutový kop by se opakoval , tečka. ))) Další znalec , neznalec.

 12. Víš, vlasi, penalta byla 100%. A společně s Trávníkem vběhli před provedením penalty do vápna čtyři žlutomodří uplakánci… TEČKA

 13. Libor
  Pokutový kop by se opakoval jen v případě,že by padla branka. Zrovna tak by se neopakoval v případě že by Dočkal proměnil a dřív tam vběhnul hráč Zlína. Tolik pravidla.

 14. A kampak se poděl jakýsi “cit pro hru” po kterém všichni Sparťani volali, když byla v loňském roce (už nevím s kým) v podobné minutě odpískaná penalta proti Spartě? Nemáte někdo představu?

 15. Křetínští Sparťané, co mi to děláte?
  Sešívky mě již potěšili, Plzeňáci též již klopýtli, jen vy mě to kazíte.
  Křetíne, Křetíne, takto to dále nemůže jít! Koukejte si vzpomenout na minulý ročník, to jste mě dělali radost.:-))
  Jinak výmluvy na rozhodčí neberu od nikoho!

 16. Míro,Míro,ty jsi přecitlivělej a to ti škodí!Páník volá komisi,aby to přezkoumala,to jistě udělá,ale je na čase aby od disc.komise dosta pořádný flastr,jinak se žvaněním lží nepřestane!

 17. Sparta?Naprostej hnus v čele s tím zasraným bebíčkem Rosickým.Teď už jsou chladná rána,jestlipak Rosa nedostal kášlíček?

  • Martine , vy jste to proč je Plzeň pro mě totální spodek. Hloupý komentář a když má odpovědět mlčí , protože nemá argument. Zrušit Plzeň.

  • Nováku ty jsi retardovanej zoufalec. Chtěl bych vidět jak mu to řekneš do očí, ale na to takový kusy hoven jako ty nemaj. Spíš by ses zase pochcal a utekl.

 18. Jestli je tohle penalta, tak je penalta každý centr do vápna. Problém je jinde! Proč video téměř vždy pomáhá Spartě, Plzni, Slávii? Byla by tohle penalta, kdyby to mělo být ve prospěch Zĺína?

  • Vy to víte že ne ? To jste jasnovidec. Když byla v tomtéž utkání nastřelená ruka Zlínského hráče , penalta se nepískala , ruka byla u těla. Penalta to byla , zkuste to vzít jako chlap ne jako vzteklý fanda.

 19. Martine , vy jste to proč je Plzeň pro mě totální spodek. Hloupý komentář a když má odpovědět mlčí , protože nemá argument. Zrušit Plzeň.

 20. Pánik by měl dostat pořádnej flajstr za nepravdivý keci a absolvovat výuku fotbalovejch pravidel.

 21. Rejžka a Královce by měli zavčas vyřadit z listiny rozhodčích než je někdo za to co si dovolují zabije! O vyřazení by měli uvažovat i u kulturistu Zelinku!

 22. Rudý předkožky vidí podvody jen u Plzně. Okradení Zlína o 2 body byl ale majstrštyk Sparty, ne Plzně. Penalta byla pro vběhnutí sparťanského hráče neplatná a následný gól taktéž. A jak tady píše mamlas AAA zrušit Plzeň, klidně jí zrušte, ale sparťanskej hnus zůstane úplně stejným sparťanským hnusem, jaký byl do teď. Ty 3 body vám přeju, udělají vám nádhernou medvědí službu.

  • Rudiku , mamlas je maximálně váš stvořitel . Kdyby se měli odečíst všechny body Plísně za minulé ročníky , hrála by pokaždé o sestup. Nejvíce mě baví když takto vykřikuje fanda nejšpinavějšího klubu poslední doby , to je k popukání.

 23. Ty nejsi mamlas, ty jsi prostě sparťan. Neobjektivní, nesoudný, zaslepený a tupý jak hrablo… Ano, Plzeň by hrála o sestup 😂😂😂😂 A Slavie taky, Zlín taky, Liberec taky…. Jen ta Sparta je pořád nejlepší, nejférovější, nejčistější a hlavně má nejlepší fanoušky. Všichni vás milujou k zbláznění.

  • Když mi slaboduchý Plísňák napíše že je někdo neobjektivní, nesoudný, zaslepený a podobně , musím se smát. Již delší dobu čtu vaše příspěvky a nestačím se divit. Jen hrubé nadávky a prostoduchost čiší z vašeho vyjadřování. Proč by měla hrát Slávie a další mančafty o sestup ? Nikomu tak jako vám sudí nepomáhá. Noty mají jasně dané , víte od koho.

   • Zato vy jste slušnost sama. Sparťan je diagnóza, ale znám většinu slušných. A proč si pořád myslíš, že fandím Plzni? Ty si myslíš, že vás nenávidí jen Plzeňští? Za ty vaše zaplacený tituly z dob, kdy s vámi každej mančaft prohrával už před Prahou, se nestydíš? Pelta, Horník atd ti taky nic neříká? Jsi mimino.

   • Ofsajd Plzně byl o špičku kopačky a měl se pískat. Ale ty poukazuješ jen na Plzeň a nedělní špína, kdy byla penalta a následný gól neplatný a třetí gól z malého ofsajdu, se tím jako očistila? Nebo dar v poháru od Královce? Taky v cajku, protože dotlačil tu vaší kárku k poháru, že? Takže když krade soused, je to pro tebe polehčující okolnost a můžeš krást taky? Volíš Babiše, jestli už teda můžeš volit? To by totiž vysvětlovalo tvoje pohnuté usuzování.

    • Netykáme si. Babiše nevolím. Penalta byla a následný gól neměl platit ale penalta se měla opakovat. Třetí gól už nic neřešil. Kdežto Plzeňský gól z ofsajdu měl na výsledek značný vliv. Takže zase dva body ukradeny. Už se těším co za špínu předvedete další kolo.

    • Jo a ještě dovětek, abych se po tobě opičil. Na místní diskusi jsem sprostý jen na jedno sparťanské hovado, co si tu otvírá tu svojí smaradlavou tlamu na kde koho, když u Sparty nevrní. A s tou prostoduchostí máš pravdu, jinak by jste to tu nepochopili.

 24. A proč se neopakovala? Sudí byl rád, že už se to konečně povedlo😉 Tak jen aby ta špína nebyla zase letenská a nekradli jste body vy, u vás je to tradice ještě z dob ČSSR. A proč bych ti netykal? Jsi takový poslušný poddaný, ale s tím Babišem jsi mi zklamal, pasuje to k tobě jako prdel na hrnec.

  • Ještě jsem si všiml že používáte i další mnou použité slovní vazby , krom toho ” dovětku ” Jste opravdu legrační stvoření . Schválně jsem nepoužil slovo člověk , to k vám opravdu nesedí. ))

   • Tvoje slovní zásoba je mi holt velkou inspirací, s tím se budeš muset smířit 😂😂
    To opravdu myslíš vážně? Je ti jasné, že ty mi neurazíš a jen se dobře bavím?😆😆

 25. No vždyť to píšu pořád , slaboduchý , málo inteligentní jedinec zůstanete do konce života. Mě nevadí žádný mančaft z ligy krom zkorumpované Plzně. Slávie doufám postoupí , protože když získá ty peníze , logicky se rozdělí do Českého fotbalu. Příště si nechte své vulgární nadávky pro své rodiče kteří značně zanedbali vaši výchovu.

 26. Pokud budu používat vulgární nadávky, ty mi nebudeš radit, komu je budu směřovat, to zaprvé. Za druhé si po sobě přečti příspěvky, které jsi tu vypotili, nejen dnes. Vulgární výrazivo ti není cizí, takže i tvoji rodiče značně zanedbali výchovu. To že poslední příspěvek napíšeš jako andílek, neznamená, že andílek jsi. A za třetí, korupci má u nás ve fotbale patentovanou kdo? No? Sparta Praha přeci. Jinak Slavie je moje oblíbená.
  A argumenty k fotbalu by nebyly ty inteligente? Nebo už došly a začne rádoby chytré urážení, převlečené za výchovný políček?

  • Argumenty byly ale vy a ještě další kašpárek Martin jste se jaksi nevyjádřili. To že penaltu nezopakoval byla chyba ale pravděpodobně by gól padl , leč není to omluva pro pomezního ale za to že tu situaci hráči dohráli se měli omluvit? Myslím že kdyby se penalta bylo by to lepší ale šance dvakrát nedat je malá i když i to už jsem viděl. Kdežto takový Hejda se divil že se nepískl ofsajd a také neprotestoval. Hlavně naučte hráče jezdit “čistý ” , ono co je moc to je moc. ))) Potom ta upřímná omluva vyzní dost zvláště když potom ten hráč imitoval řízení automobilu. Ještě bych se vrátil k tomu Hejdovi .Když to viděl Vízek řekl, kdyby to bylo naopak ofsajd by se pískal. To hovoří za vše.

   • Pravděpodobně….. To je to slovo. Taky jste mohli penaltu nedat a Zlín jednu, za těch pár minut, vymodlit. A nebyly by tři body, ale nula. Viníkem byl jednoznačně hráč Sparty. Zajímavé je, že penaltu Bořek sudímu poradil, ale že je neplatná, to jaksi neporadil. Víš co, sleduj i svoje hráče. Ono s Vámi se moc nevyplácí přestat hrát, když něco mává pomezní, hlavní má svou hlubokou kapsu💵 Říkám to pořád, Limba je hlupák a hlupákem zůstane. To se holt nedá nic dělat. Taky ti nepředhazuju Řepku a jeho pokladnu a kriminál, nebo jo?😉
    Prej kašpárku 😆😆😆 Ješte že jsi to nenapsal s velkým K, to by mi ale určitě urazilo.

     • K Hejdovi nic, co bych k němu měl psát? Tu situaci jsem neviděl, tak to nemůžu komentovat. Ale zkusím to napravit a pak tě zase sfouknu jako svíčku 😉

 27. Penaltu poradil VAR . A jak mohl Dočkal poradit opakování penalty? To jako že se při zahrávání penalty dívá dozadu , jestli tam někdo nevběhne dříve ? Tak takového který to dělá máte snad jen vy v Plzni. Jste opravdu kašpárek s malým k . My měli Řepku vy Limberského , Krmenčíka , Bolka . Řepka je celkem už historie ale vaší borci jsou pořád in. ))

 28. Penaltu poradil VAR, ale sudího tam poslal Bořek. Ještě jsi zapomněl na Čermáka a Kopice. Ale Limba a Čermák prošli tvojí milovanou a křišťálově čistou Spartou, nemám pravdu?
  Dočkal ho v podstatě mohl vidět vedle sebe 😂😂 Ale vážně, Sparta je přeci plná Mirků Dušínů, mohl to sudímu poradit někdo jiný, dokonce i viník. Asi se nevšiml, neviděl bych v tom úmysl.
  Ale jsem rád, že jsi přiznal, že penalta byla neplatná a třetí gól, na kterém už nezáleželo, byl z ofsajdu. Takže abych to shrnul, Pánik plakal právem a ty jsi fanatik bez nadhledu. Smutný život vedeš, chlapče 😆😆😆

 29. Já jsem fanatik a přiznal jsem se .😂To nejde k sobě. Žádný Dušín u nás nehaje to jen u vás, nejčistšího klubu. Limba to ve Spartě zkusil ale neměl na to, tak je teď největší anti jako vy . Čermák jako jediný , vámi jmenovaný něco takového jako hráč udělal co by Sparťan a proto se tak dobře u vás chytil. Takže opět polopravdy , co jiného čekat Plzeňáka. Teď si utřete tu nudli u nosu a jděte dělat něco užitečného.

 30. Já jsem tě prakticky k přiznání dohnal, což asi nelibě neseš, protože jsi teď za hlupáka, viz tvůj příspěvek o panu Pánikovi, který se dle tebe ztrapnil tím, že řekl to, co řekl. A co teda vlastně řekl špatně, když góly, dle tebe, neplatí? A teď se to snažíš zahrát do autu tím, že mi poradíš, abych si utřel nudli? Buď chlap a omluv se mu, že jsi ho osočil neprávem. Polopravdy od Plzeňáka (když už nechápeš, že si z tebe dělám prdel) a lži od Sparťana, co je horší? Vím co řekneš 😆😆😆😆😆😆
  Ale abych ti ukázal, že já nejsem fanatik bez nadhledu, jako ty, ty kašpárku 😉, tak třeba Hložkovi fakt přeju, je naděje, že bude oporou nároďáku, Bořek je taky v pohodě a porcelánový panáček je pan fotbalista. A dokonce i Řepka je v cajku, magor, ale v cajku a mohl bych pokračovat. Jen ty a pár dalších jste trochu z vingle.
  A teď si jdu utřít tu nudli, v kanclu mám od zaměstnance (mimochodem fajn chlap) sparťanskou šálu 😂😂 a pak si dojdu na jednu nefiltrovanou Plzeň.

 31. Pánik pláče pořád. Penalta se měla opakovat a redka byla zasloužená. Pánik plakal že červená neměla být udělená a penalta také. O Hejdovi a citaci Vízka jste přešel bez mrknutí oka. Je legrační když se tu psalo o dělobuchu vhozeného Plzeňským bezmozkem mezi diváky , vy jako extra materiál jste začal mektat o filmu Proč a události z roku 1985 . To hovoří o vaší hlouposti. Mohl by jste ještě vytáhnout že ve staré Spartě shazovali staré a nemocné ze skály. Je to již téměř 2000let ale i to by vaše hlava byla schopna vypotit. Hlavně si přidejte na dres hvězdičky za každý titul. U nás je to za 10 titulů jedna v Německu za 7 ale v Plísní za každý. ))Vy tam vlastně studujete vysokou školu co jinde trvá 5let za rok. Prostě Plzeň.

  • Chlapče, ať se ti to líbí, nebo ne, já sem píšu cca měsíc. Dělobuch trefil asi tebe do hlavy😂😂😂😂 Film Proč, házení lidí ze skály? Tobě z té Sparty jeblo? Ty jsi normální blázen 🤪
   Ty hvězdičky jsou trapný, to je fakt. Ale zase na druhou stranu každý si tam může dát, co chce, na to neexistuje předpis. No a tu vysokou tu vystudovalo za rok poměrně dost Pražáků, co sedí ve vládě. Proto se na to přišlo, jsou to Pepíci. To se ti taky nepovedlo.

   • To psali vaší soukmenovci ze z Plzně , stačí zde pouze dohledat. O těch hvězdičkách to nikde ve světě není tak co titul to hvězda, platí jen pro MS . Bláznů nadávejte svýmu otci .Chlapec již nejsem hodně dlouho , takže si tento název ne nechejte pro sobě rovné. Ale stále jste neodpověděl na otázku ohledně Hejdy a Vízka. Co ale čekat od Plzeňský ……..

    • Kličkuješ krásně, ale to už nezachráníš 😉 O žádných soukmenovcích jsi nepsal, podsouváš to přímo mně. Přemýšlíš vůbec, co píšeš, nebo ti ten fanatismus vygumoval palici a chceš mi to nandat za každou cenu? Vždyť jsi teď za trotla.😂😂😂😂😂 Přečti si ještě jednou co jsi psal a o kom jsi to psal a pak se mi můžeš omluvit ty dělobuchem trefenej a ze skály hozenej magore. Sparťanům děláš akorát ostudu.

     • A ještě dovětek, poslechni si Ivánku, kamaráde 😉 To ti rupne ta tvoje sparťanská škéca. 🖕

     • Teď jsem četl článek , komise rozhodla že bylo vše v pořádku. Takže jste tu za osla. Nyní začnete mektat něco o Chovancovi ale ani to vám nic nepomůže. Tak teď šup do té tašky ,a držet smradlavou Plzeňskou tlamu.

 32. Ani číst vás nenaučili. Psal jsem že to psali vaši soukmenovci , myslím že MARTIN NOVÁK. Ale alespoň vím že jste totální špína , neumíte ani odpovědět na jednu otázku. To už tak křivý lidé dělají. Sám vytahujete něco co je minulost a bylo v tom dost mančaftů .Teď se seberte běžte za svou matkou ať vezme velkou tašku a donosí vás. Vygumováno v palici máte vy a magor je váš otec. Naposled , netykáme si , špíno z Plzně .

  • Pánik pláče pořád. Penalta se měla opakovat a redka byla zasloužená. Pánik plakal že červená neměla být udělená a penalta také. O Hejdovi a citaci Vízka jste přešel bez mrknutí oka. Je legrační když se tu psalo o dělobuchu vhozeného Plzeňským bezmozkem mezi diváky , vy jako extra materiál jste začal mektat o filmu Proč a události z roku 1985 . To hovoří o vaší hlouposti. Mohl by jste ještě vytáhnout že ve staré Spartě shazovali staré a nemocné ze skály. Je to již téměř 2000let ale i to by vaše hlava byla schopna vypotit. Hlavně si přidejte na dres hvězdičky za každý titul. U nás je to za 10 titulů jedna v Německu za 7 ale v Plísní za každý. ))Vy tam vlastně studujete vysokou školu co jinde trvá 5let za rok. Prostě Plzeň.

   Teď mi tady, TY BLBE, ukaž, kde jsi psal o Martinu Novákovi 😂😂😂😂😂 Ty jsi skutečně tupý, jako hrablo. Normální rudej, ulhanej, pražskej Pepek. Komise rozhodčích tu vaší špínu posvětila,ale lejno bude vždycky lejnem, i když na něj dáš šlehačku.
   Jsi čajíček, musíš přidat. Mně totiž žádnej póvl nedokáže urazit 😂😂😂😂😂 Byl jsi zřejmě v té tašce moc dlouho, budeš dost přenošenej, rudej, ulhanej, hloupej,bolševickej magore.🖕🖕🖕

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Voráček musel skousnout debakl, v dresu Sharks zazářil Hertl. Jak si vedli v NHL další legionáři?

NHL za sebou má další hrací den a opět se během něj představilo několik hráčů z České republiky. Jak se jim dařilo a kdo z nich zazářil nejvíce?

MS v Bělorusku se určitě neuskuteční. Zatím se hledají jiné varianty

Světový šampionát se kvůli neklidné situaci v Bělorusku s jistotou konat nebude. IIHF se teď snaží najít nové řešení, jak situaci zvládnout. Ve hře je řada dalších států.

Leverkusen vs. Dortmund: Preview a tipy na sázení

V úterý čeká tým Patrika Schicka velké utkání s Borusií Dortmund, která se v poslední době výrazně zvedla. To Leverkusen ztrácí body zápas za zápasem a další ztráta by je mohla poslat mimo první čtyřku.