Ševci pod Páníkem zahájili přípravu. V týmu končí Bartošák, Džafič a Bačo
V pondělí začal přípravu na novou sezonu také Fastav Zlín. Pod vedením Bohumila Páníka však zatím k mnoha změnám nedošlo. Několik hráčů ale končí, nové tváře jsou v nedohlednu.
Ševci se v pondělí sešli, aby zahájili přípravu na nový ročník. K nějakým zásadním změnám však nedošlo. U týmu ale končí Lukáš Bartošák, Adnan Džafič a Ondřej Bačo, kterým vypršely smlouvy.
Bartošák v Baťově městě strávil tři roky, Džafič dva a půl. Bačo ve Zlíně s profesionálním fotbalem začínal, nyní také končí. Grygera prozradil, že dvěma hráčům smlouvy nabídnuty byly, ale k dohodě nedošlo. Poděkoval jim tak za služby, jenž pro klub odvedli.
Džafiče konec v klubu mrzí a tak si postěžoval na jednání klubu: „Očekával jsem trošku jiné jednání. Mohli jsme to vyřešit dřív, abych věděl na čem jsem. O možném pokračování jsme se bavili až po utkání v Teplicích, v poslední den smlouvy. Bylo mi však řečeno, že chtějí kádr omladit.“
Kvůli konci hostování ve Zlíně skončili Ikauniekso a Azatskyi. Natrvalo odchází také Petr Hronek, jenž míří k Bohemians.
A nováčci? Z hostování se do týmu vrátilo duo Vyhnal a Slaměna. První jmenovaný hostoval v Teplicích, druhý v Prostějově.
Zdroj: FC Fastav Zlín, Zlínský Deník
Diskuse
Mohlo by vás zajímat
Polská invaze ve Slavii: Sešívaní prý dokončují podpisy hráčů z Ekstraklasy
Slavia sleduje střelce z mistrovství světa. Stoper Rekik se trefil proti Švédům
Pardubice dotáhly vysněnou posilu. Liberec na ní krásně vydělal
