Spojte se s námi

La Liga

Cristiano Ronaldo šokuje! Chce 7 dětí a stejný počet Zlatých míčů

Publikováno

dne

Cristianovi Ronaldovi se tuto sezónu střelecky nedaří a postupně se na jeho osobu začíná množit kritika od fanoušků Realu Madrid.

Ti mu neúprosným způsobem dávají najevo, že by ocenili návrat jeho původní formy. Portugalec se však brání, že fotbal není jenom o střílení gólů.

„Jsem šťastný a cítím se dobře. Musíš zůstat pokojný a nadále pracovat, protože určitě můžeš být lepší. Díváte se na mě jako na stroj na góly, jako na chlapa, který musí stále skórovat.

„Pokud se to nestane, nikdo se nestará o to, jestli jsem hrál dobře nebo zle. Jsem posuzován jen podle vstřelených gólů, což není někdy ta nejdůležitější věc,“ potěžkal si Ronaldo v rozhovoru pro L`Equipe.

http://gty.im/871956532

Jelikož během této sezóny se mu podařilo ve španělské lize vstřelit jenom jeden gól, musel si vyslechnout hodně nespokojených ohlasů.

Zároveň ovšem dodává, že kritiku se už naučil akceptovat, no ne vždy mu je po vůli. „Akceptuji kritiku, ale nesouhlasím s ní. Proto se snažím vyhýbat čteni nebo poslouchání toho, co o mne mluví. No nemám jinou možnost jak to přijmout, nemůžu mít pod kontrolou celý svět.“

Real Madrid si během podzimu vybral i několik smolných momentů, když se mu po prohře v domácí soutěži nedařilo ani v Lize mistrů. Francouzský novináři se proto Cristiana Ronalda ptali na to, jestli se nebojí případné brzké konfrontace s Paříži Saint Germain ve vyřazovací fázi.

„Nebojím se PSG, dva roky po sobě jsme vyhráli Ligu mitrů a to musí vzbuzovat respekt. Budeme se snažit skončit první v skupině, ale nejdůležitější věc ze všeho je nejdřív se kvalifikovat.“

Cristiano Ronaldo se stal tento rok otcem dvojčat, které mu dala náhradní matka a v listopadu mu porodila další dceru i jeho přítelkyně Georgina. Portugalec v tomto rozhovoru prozradil, že jeho život bez dětí by neměl význam, užívá si úlohu otce a to ve velké míře ovlivňuje i jeho plány do budoucna.

„Chci sedm dětí a stejný počet Zlatých míčů. To znamená, že nemám v úmyslu zastavit se. Budu hrát tak dlouho, dokud nevyhraju všechno, co můžu vyhrát. Mým snem je pátý Zlatý míč a příští rok je šance získat další.“

Reklama

Oblíbené