Spojte se s námi


Evropská liga

Zelený bude připravený nastoupit proti Galatasaray! Poslední tři dny je s námi v tréninku, prozradil trenér Priske

Pražská Sparta se chystá na odvetu s Galatasaray. Ve čtvrtek večer vyzve turecký celek na Letné a do zápasu by měl naskočit i Jaroslav Zelený, u kterého visel otazník kvůli nemoci. Měl by přímo nahradit vykartovaného Matěje Ryneše.

Publikováno

dne

Pražská Sparta se chystá na odvetu s Galatasaray. Ve čtvrtek večer vyzve turecký celek na Letné a do zápasu by měl naskočit i Jaroslav Zelený, u kterého visel otazník kvůli nemoci. Měl by přímo nahradit vykartovaného Matěje Ryneše.

Úvodní zápas s Galatasaray nedopadl pro Spartu ideálně. Pražané po dobrém výkonu padli 2:3 a na Letné musí v odvetě vyhrát o dvě branky, pokud chtějí v pohárové Evropě nadále pokračovat.

Další kaňkou byla pětiminutovka, během které přišla hned o tři hráče do odvety. Žluté karty obdrželi Veljko Birmančevič, Ladislav Krejčí i Matěj Ryneš. Zatímco pro první dva byla třetí během trvání soutěže, pro Ryneše druhá v zápase a tím i předčasný odchod do sprch.

Sparta se tak bude muset v odvetě obejít bez zmíněného tria. Srba hravě nahradí Lukáš Haraslín, problémem spíš bude chybějící alternativa na lavičce. Za Krejčího zase nejspíše naskočí Filip Panák.

Nejvíce se řešilo jméno náhradníka Ryneše. Jaroslav Zelený totiž chyběl v zápasové nominaci posledních dvou duelů z důvodu nemoci, Jakub Pešek zase první poločas s Libercem neodehrál dobře a koledoval si o červenou kartu.

Zelený už trénuje s týmem

Trenér Brian Priske ovšem fanoušky Sparty na předzápasové tiskové konferenci uklidnil. Dle jeho slov již tři dny s týmem trénuje a měl by tím pádem být k dispozici k zítřejšímu utkání.

Pochopitelně nespecifikoval, zda nastoupí hned od první minuty, je to ale více než pravděpodobné. Na tiskové konferenci poté promluvil i o Janu Kuchtovi, kterému se narodil potomek a z toho důvodu se od týmu na chvíli odpojil.

„Kuchta dostal včera dopoledne volno, takže netrénoval s týmem. Vše ale dohnal odpoledne v posilovně,“ dodal Priske, který byl spokojený i s tím, že Sparta prodloužila smlouvu se stoperem Sørensenem.

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.