Reklama

Z anglické pohádky až na Slovensko, Tomáš Egert se upsal Senici!

V minulosti jsme vás v jednom článku informovali, že během toho, co Tomáš Egert začal studovat ve Velké Británii sportovní management, tak se zároveň upsal druholigovém Burtonu Albion. Nyní, o tři roky později, podepsal rodák z Prahy smlouvu se slovenským klubem FK Senica.

V Burtonu Albion tehdy podepsal Egert smlouvu jen do konce probíhající sezóny 2017/18 a strávil v klubu 4 měsíce. Poté, co byl český stoper rok volným hráčem, se upsal Oldhamu Athletic, jenž působí ve čtvrté nejvyšší anglické lize.

V tomto klubu, se kterým podepsal smlouvu na své pětadvacáté narozeniny, působil pouze jeden rok. Konkrétně šlo o sezónu 2019/20. Poté se stal Egert znovu volným hráčem.

Dne 11. června 2020 jsme se dozvěděli, že je Tomáš Egert zpět v České republice a konkrétně na testech v Teplicích. Po skončení týdenní zkoušky se rodák z Prahy ovšem nového angažmá nedočkal.

To přišlo až 20. ledna 2021, kdy český stoper podepsal smlouvu s FK Slavojem Vyšehrad, ve kterém již v minulosti působil. Jednalo se o smlouvu do konce sezóny. Během ní odehrál Egert za tehdy ještě druholigový klub 10 utkání, vstřelil 1 gól a připsal si 1 asistenci.

Nyní si šestadvacetiletý stoper našel další angažmá. Konkrétně se jedná o slovenský klub FK Senica, se kterým Egert podepsal smlouvu, jejíž délka nebyla zveřejněna.

“Tomáš si prošel zajímavou životní a fotbalovou cestou a je vidět, že ho působení v zahraničí zocelilo lidsky, ale i hráčsky. Jsem rád, že k nám přichází takto kvalitní hráč, který zpevní naši obranu a dodá nám větší variabilitu,” řekl na adresu posily ředitel klubu David Balda.

Zdroj: Transfermarkt, FK Senica

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené