Reklama

West Ham, anebo Manchester United? Lingard se vyjádřil ke své budoucnosti

Anglický záložník Jesse Lingard svým příspěvkem na instagramovém profilu zveřejnil příspěvek, díky kterému si lze domyslet jeho další kroky v kariéře.

Zdroj: West Ham United

Osmadvacetiletý Angličan si dost možná svým hostováním ve West Hamu zachránil kariéru. V Manchesteru United uvadal, trápil se, upadl v nemilost fanoušků. V Londýně se naopak rozehrál k výkonům, jakých jsme u něj už dlouho nebyli svědky.

V šestnácti ligových utkáních si připsal devět branek a pět asistencí, v dubnu dokonce získal cenu pro nejlepšího hráče měsíce. U Kladivářů se zkrátka ihned vypracoval mezi klíčové hráče sestavy.

Byť by si fanoušci West Hamu přáli, aby své hostování přeměnil hráč v trvalý přestup, je Lingardova budoucnost více než nejistá. Ke 30. června 2022 mu končí v Manchesteru United smlouva.

Bude o něj mít klub zájem poté, co se o tolik zlepšil? Anebo bude mít naopak Lingard zájem pokračovat v barvách londýnského klubu? V případě druhé možnosti by samozřejmě muselo dojít k dohodě na úrovni klubů.

Po dnešním vyjádření Lingarda je pravděpodobné, že ve východním Londýně pro příští sezónu nezůstane.

Text, který dnes Lingard zveřejnil na svém instagramovém profilu, vypadá jako děkovná a loučící se řeč. Záložník v ní vyjádřil potěšení nad úspěchem, kterého se mu se spoluhráči podařilo dosáhnout. Děkuje všem členům A-týmu, lékařům, zaměstnancům a fanouškům.

“Bylo skvělé si zahrát s tak skvělou partou hráčů před tak skvělými fanoušky. Byl to jeden z nejlepších okamžiků mé kariéry. Kdekoliv leží má budoucnost, West Ham bude mít v mém srdci speciální místo,” zakončil Lingard.

Naděje, že by ve West Hamu Lingard pokračoval, svým komentářem utnul Declan Rice, Lingardův velký kamarád: “Bylo to neskutečné a je to hodně emotivní, brácho. Budeš nám všem hrozně chybět.”

Možná se situace vyvine ještě obráceně, ve fotbale je možné vše. Zatím to však vypadá na odchod Lingarda a nové angažmá. Kde, to je dosud nejasné.

Zdroj: Jesse Lingard

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené