Spojte se s námi


Evropská liga

Vrátí mistr obratů Liverpool Atalantě tři góly? V Bergamu začínají mít strach

Zdálo se, že na výhru nad Liverpoolem s přehledem naváží, pak ale fotbalisté Atalanty dvakrát rychle po sobě inkasovali a svému soupeři z Evropské ligy ukázali, jak celý dvojzápas otočit. Nebude to nemožné.

Publikováno

dne

Zdálo se, že na výhru nad Liverpoolem s přehledem naváží, pak ale fotbalisté Atalanty dvakrát rychle po sobě inkasovali a svému soupeři z Evropské ligy ukázali, jak celý dvojzápas otočit. Nebude to nemožné.

Atalanta šla do domácího zápasu v obrovské pohodě. V týdnu vstřelila na Anfieldu tři góly Liverpoolu a výhrou 3:0 udělala velký krok k postupu do semifinále Evropské ligy. A na začátku utkání byla dobrá nálada znát.

Atalanta po 20 minutách vedla 2:0 a soupeře mačkala i nadále. I brankář Hellasu měl podíl na tom, že celek z Verony měl směrem do druhé půle ještě o co hrát. Málokdo ale čekal, že Verona vyrovná dvěma góly v rozmezí pěti minut.

Ztracená výhra proti outsiderovi

„Deset minut výpadku je bohužel konstanta této sezony. Škoda, že jsme to v prvním poločase nezavřeli. Ve čtvrtek se ale budeme znovu smát,“ narážel v lajkovaném komentáři pod facebookový příspěvek Bergama příznivec Massimo na fakt že Atalanta podobně již několik zápasů této sezony ztratila.

Navíc se nejednalo o ztracený zápas s předním týmem, ale proti Hellasu Verona, který je pouze jeden bod nad pásmem sestupu. V domácím prostředí by si měl favorit dvougólový náskok umět pohlídat, navíc když totálně dominuje.

Proti Liverpoolu takto nelze

S potěšením pondělní bitvu sledovali fanoušci i hráči Liverpoolu, kteří ve čtvrtek v Bergamu musejí dohnat ztrátu tří gólů z úvodního čtvrtfinále. Ani Reds se na odvetu nenaladili dobře, doma prohráli s Crystal Palace 0:1.

„Pokud dostaneme dva góly od týmu, který je jednou nohou v Serii B, tak mě ve čtvrtek večer mrazí. Bude těžké zopakovat výkon z Anfieldu, ještě že máme alespoň Copa Italia,“ reagoval příznivec Atalanty Giorgio.

A Liverpool obraty umí, z celé Premier League získal nejvíce bodů z utkání, ve kterých prohrával. A i historicky mají Reds tuhý kořínek, v podstatě platí za tým obratů. Stačí si vzpomenout na finále Ligy mistrů s AC Milán nebo památné semifinále Ligy mistrů s Barcelonou.

Zdroj: Facebook

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.