Spojte se s námi


Evropská liga

Viceprezident Galatasaray chválí Spartu! Je to tým pro Ligu mistrů. Na hřišti se může stát cokoliv

Odvetný souboj Sparty s Galatasaray se blíží. Viceprezident tureckého celku v posledním rozhovoru soupeře svého týmu pochválil a dle něj má dokonce Sparta na to, aby hrála Ligu mistrů. Co o ní přesněji řekl?

Publikováno

dne

Odvetný souboj Sparty s Galatasaray se blíží. Viceprezident tureckého celku v posledním rozhovoru soupeře svého týmu pochválil a dle něj má dokonce Sparta na to, aby hrála Ligu mistrů. Co o ní přesněji řekl?

Druhý zápas mezi Spartou a Galatasaray se blíží. Již ve čtvrtek večer se oba celky opět utkají a definitivně se rozhodne o tom, kdo postoupí do dalšího kola a který tým bude na konci dne smutný.

Favoritem odvety je, alespoň z pohledu tuzemských sázkových kanceláří, Sparta, které ale samotná výhra nestačí. Výhra o gól ji dostane pouze do prodloužení, potřebuje tedy vyhrát o dva.

Do zápasu půjde bez vykartovaných hráčů v čele s kapitánem Ladislavem Krejčím, Veljkem Birmančevičem a Matějem Rynešem. Trenér Brian Priske má o náhradě jasno, avšak je otázka, kdo by zápas dohrával v případě již zmíněného prodloužení.

Viceprezident Galatasaray pochválil Spartu

Sparta se před odvetným zápasem dočkala pořádné pocty. Viceprezident Galatasaray Metin Öztürk ji v rozhovoru pro turecká média pořádně pochválil a dokonce řekl, že by mohla hrát Ligu mistrů.

„Sparta je týmem pro Ligu mistrů. Papírově máme výhodu. Na hřišti se může stát cokoliv, ale věříme trenéru Okanovi a týmu. Doufám, že se nám podaří vyhrát. Veškerá naše koncentrace je na zápas v Praze. Sparta je velmi dobře zavedený klub, který slaví 130. výročí založení.

Bude to těžký zápas, ale Galatasaray je tým, který dosáhl velkých úspěchů nejen v Turecku, ale i v Evropě, když v roce 2000 vyhrál Pohár UEFA a dvakrát hrál čtvrtfinále Ligy mistrů. Naším cílem je vrátit se s vítězstvím,“ řekl Öztürk v rozhovoru pro turecká média.

Jeho slova fanoušky Sparty určitě těší, avšak je otázkou, zda to Öztürk myslí opravdu vážně, nebo raději u fanoušků vytváří jakési alibi v případě, že by odvetný zápas nedopadl dle představ.

Zdroj: X, Forza Cimbom

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.