Spojte se s námi


Fotbal

Velký návrat Josefa Hušbauera do Česka. Zahraje si druhou ligu za Příbram

Nejen na prvoligovém přestupovém poli se dějí velké věci. Druholigová Příbram získala senzační posilu v podobě bývalého hráče Sparty, Slavie, italského Cagliari nebo německých Drážďan Josefa Hušbauera.

Publikováno

dne

Nejen na prvoligovém přestupovém poli se dějí velké věci. Druholigová Příbram získala senzační posilu v podobě bývalého hráče Sparty, Slavie, italského Cagliari nebo německých Drážďan Josefa Hušbauera.

Druhá nejvyšší soutěž tak získala další velice zajímavé jméno a tím by se mohla zvýšit i její atraktivita pro fanoušky či média. Ta stále výrazně zaostává za Fortuna ligou. Letošní ročník ovšem přinese do kádrů nejednu zajímavou osobnost a čekají nás tak dramatické souboje.

Josef Hušbauer ovšem rozhodně není v Příbrami žádným nováčkem. Působil v ní již v sezóně 2009/10, kdy odehrál tento klub 22 zápasů a vstřelil 4 branky. Posléze ovšem přišel jeho rychlý vzestup. Přes Baník Ostrava se dostal do Sparty Praha, v níž působil již za svých mladých let. Za letenské odehrál několik sezón, zahrál si Evropskou ligu a slavil s ní i ligový titul.

Následovalo hostování v Cagliari, kde se příliš neprosadil, a poté přestup k největšímu rivalovi Slavii Praha. Ten mu samozřejmě mnoho fanoušků zazlívalo, ale rozhodně není prvním ani posledním hráčem, jenž zvolil tuto cestu. I se Slavií získal titul a dokonce si zahrál Ligu mistrů.

Následují další zahraniční štace v Drážďanech či kyperských týmech Anorthosis a APK Karmiotissa. Nyní se ovšem rozhodl vrátit do své vlasti a v 33 letech už volí raději druhou ligu.

V Příbrami i celé soutěži ovšem rozhodně bude patřit k hlavním hvězdám.

Příchodem Pepy se výrazně zkvalitní naše rady a přijdou potřebné zkušenosti, ze kterých může náš mladý kádr jen těžit. Věřím, že bude lídrem mužstva na hřišti i mimo něj,” uvedl pro klubový web k příchodu zkušeného exreprezentanta ředitel klubu Jan Starka.

Zdroj: FK Příbram

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.