Spojte se s námi


Bojové sporty

UFC 283: Teixeira vs. Hill online stream. Jak turnaj sledovat živě?

UFC 283 je tady a spolu s ním i hlavní zápas Glover Teixeira vs. Jamahal Hill. K vidění toho ale bude daleko více a vy byste si to určitě neměli nechat ujít! UFC 283 bude možné sledovat živě online z pohodlí domova. Jak?

Publikováno

dne

UFC 283 je tady a spolu s ním i hlavní zápas Glover Teixeira vs. Jamahal Hill. K vidění toho ale bude daleko více a vy byste si to určitě neměli nechat ujít! UFC 283 bude možné sledovat živě přes online stream z pohodlí domova. Jak?

UFC 283 stream

UFC 283 se bude konat už v neděli brzy ráno v brazilském Riu de Janeiro. Na programu je několik velmi atraktivních zápasů a to vše navíc před vášnivým brazilským publikem, které z turnaje činí jedinečný zážitek.

Do akce půjde hned několik brazilských borců a hned dva z nich se dokonce utkají v hlavních zápasech o tituly UFC. Hlavní zápas turnaje obstará Glover Teixeira, kterého vyzve Jamahal Hill. Analýzu zápasu si můžete přečíst zde.

Těšit se však můžeme také na čtvrtý vzájemný souboj šampiona Deiveisona Figueireda s Brandonem Morenem, přičemž si prozatím oba připsali po jedné výhře, jeden zápas skončil remízou.

Pro sledování celého turnaje UFC 283 klikněte ZDE a získejte bonus 300 Kč zdarma u Tipsportu!

Z brazilských hvězd pak stojí za zmínku Gilbert Burns, Jessica Andrade, Johnny Walker nebo Mauricio Rua. Nudit však nebudou ani předchozí karty. UFC si pro nás zkrátka připravilo pořádnou dávku skvělé zábavy.

Celý program si můžete prohlédnout níže:

Karta zápasů

Hlavní karta

Glover Teixeira vs. Jamahal Hill
Deiveson Figueiredo vs. Brandon Moreno
Gilbert Burns vs. Neil Magny
Lauren Murphy vs. Jessica Andrade
Paul Craig vs. Johnny Walker

Prelims

Mauricio Rua vs. Ihor Potieria
Brad Tavares vs. Gregory Rodrigues
Thiago Moises vs. Gurem Kutateladze
Gabriel Bonfim vs. Mounir Lazzez

Early Prelims

Shamil Abdurakhimov vs. Jailton Almeida
Ismael Bonfim vs. Terrance McKinney
Warlley Alves vs. Nicolas Dalby
Josiane Nunes vs. Zarah Fairn

Reklama

Oblíbené