Spojte se s námi


Fotbal

Další důkaz toxického vztahu? Mbappé chce po PSG miliardy! Klub údajně dluží francouzské hvězdě několik výplat

Kylian Mbappé vstoupí do příští sezóny v dresu Realu Madrid, když se už před dávnější dobou definitivně rozhodl odejít z Paris Saint-Germain. Hvězdný fotbalista však nyní po francouzském velkoklubu požaduje 100 milionů eur.

Publikováno

dne

Kylian Mbappé vstoupí do příští sezóny v dresu Realu Madrid, když se už před dávnější dobou definitivně rozhodl odejít z Paris Saint-Germain. Hvězdný fotbalista však nyní po francouzském velkoklubu požaduje 100 milionů eur.

500 Kč od Fortuny

Za kolik si zahraješ tolik dostaneš

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

PSG za sebou má poměrně úspěšnou sezonu. Znovu získalo titul v Ligue 1, vyhrálo francouzský pohár a mimo to dokráčelo do semifinále Ligy mistrů. U toho všeho pomáhal i Kylian Mbappé, který absolvoval svůj poslední rok v Parku princů.

Hvězdný Francouz má nyní před sebou poslední dny coby hráč Paris Saint-Germain. Velkoklub z Ligue 1 už logicky shání adekvátní náhradu, jednou z nich může být i Gruzínec Khvicha Kvaratskhelia.

Co se každopádně vztahů mezi Mbappém a PSG týče, ty pochopitelně výrazně ochladly. Pětadvacetiletému reprezentantovi končí smlouva na konci června tohoto roku, poté se oficiálně stane hráčem Realu Madrid.

Nyní známý francouzský deník L’Équipe přišel s informací, že Mbappé po pařížském gigantovi požaduje to, co mu údajně dluží. A to částku ve výši 100 milionů eur (přes dvě miliardy korun).

Respektive to jsou zástupci samotného hráče, kteří podnikli kroky k tomu, aby mu PSG vyplatilo už výše zmíněnou dlužnou částku.

Mbappé požaduje vyplacení svých mezd

Podle deníku L’Équipe Paris Saint-Germain nezplatilo Mbappému mzdu za duben, květen a údajně mu nehodlá zaplatit ani červen. Úřadující mistr Ligue 1 prý, za chvíli své bývalé hvězdě, dluží také peníze a různé výkonnostní a věrnostní bonusy.

Zástupci Mbappého tuto záležitost předali LFP a opírají se o článek 259 Charty profesionálního fotbalu. Ten jednoduše hovoří o tom, že „kluby musí hráčům, kteří mají smlouvu, vyplatit platy nejpozději poslední den každého měsíce v souladu s podmínkami obecného práva.“

Zdroj: L’Équipe, X

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.