Tvrdík vyzdvihl výkon slávistů. Už teď vyhlíží klíčový duel s Plzní

Sobotní zápas Baníku Ostrava se Slavií si nenechal ujít ani předseda představenstva pražského velkoklubu Jaroslav Tvrdík. Po utkání, které slávisté vyhráli 3:1, na Twitteru sdělil své pocity.
Na této sociální síti už není boss Slavie tak aktivní, jako dřív. Nicméně po výborném výkonu svěřenců Jindřicha Trpišovského ve Vítkovicích dal Tvrdík svým emocím průchod. „Stará dobrá Slavia. Tak teď ještě ve středu. Moc se těším!“ napsal ve svém příspěvku.
Právě středeční duel Slavie s Plzní může rozhodnout o tom, kdo získá ligový titul. Slavia má nyní náskok devět bodů, Západočeši mají ale zápas k dobru s Jabloncem. Pokud Limberský a spol. prohrají, tak Slavii stačí ve středu k titulu kromě výhry i remíza. Když plzeňští fotbalisté proti severočeskému celku uspějí, slávisté musí ve vzájemném duelu vyhrát, remíza jim titul ještě definitivně nezaručí, jelikož ve hře bude ještě 9 bodů a ztráta Plzně bude šestibodová.
-
Tenis
Foto dne: Kostyuk na Roland Garros okouzluje skvěle padnoucími šaty i výkonem
-
Chance Liga
Prvoligová nabídka ho nezlomila. Trenér Hašek táhne Kladno do druhé ligy, vedení si ho nemůže vynachválit
-
Fotbal
Nejlepší prodej Slavie, tvrdí fanoušci. Zafeiris je v Řecku definicí průměru
-
Chance Liga
Šádek s Kaniou rozjeli přestupový poker! Ve hře je „megavýměna“ za stovky milionů












