Tomáš Wágner odchází z Mladé Boleslavi na hostování do Zlína!

Devětadvacetiletý Tomáš Wágner odchází z Mladé Boleslavi na hostování do Fastavu Zlín. Vedení Zlína přivedlo v tomto týdnu již druhou posilu. První posilou byl gruzínský stoper Giorgadze a druhou posilou se nyní stává již zmíněný Wágner, který nastupuje na pozici útočníka.

Zdroj: fcfastavzlin.cz

Devětadvacetiletý útočník Tomáš Wágner odchází z Mladé Boleslavi na hostování do Fastavu Zlín, kde bude působit do konce kalendářního roku, tedy do 31. prosince 2019.

V nejvyšší české lize odehrál Wágner celkem 245 utkání, vstřelil 70 gólů a připsal si 12 asistencí. Tato čísla si rozdělil mezi 5 klubů. Jmenovitě se jedná o Příbram, Karvinou, Viktorii Plzeň, Jablonec a Mladou Boleslav.

“Přestup do Zlína byla opravdu akce kulový blesk. Vzhledem k mé situaci v Mladé Boleslavi se řešila nějaká varianta. Do poslední chvíle nebylo jisté jestli nějaká bude, protože se blíží konec přestupového období.”

“Poté se nabídl Zlín a vyšel mi vstříc. Říkali, že potřebují pomoc, já v tuhle chvíli taky potřeboval pomoct, takže jsme si párkrát zavolali a dneska už jsem přijel. Domluvili jsme se hned a všechno proběhlo v pohodě.”

“Jak jsem řekl, bylo to na poslední chvíli, ale jsem moc rád, že už je to vyřešené a teď mě čekají zápasy za Zlín,” vyjádřil se ke svému hostování odchovanec Příbrami.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..