Spojte se s námi


Fortuna liga

Gruzínský obránce Giorgadze se stává posilou Zlína!

Publikováno

dne

Třiadvacetiletý gruzínský stoper Andro Giorgadze dnes oficiálně přestoupil z Vorskly Poltava, týmu hrajícího nejvyšší ukrajinskou ligu, do Fastavu Zlín.

Třiadvacetiletý Andro Giorgadze podepsal se Zlínem smlouvu na 3 roky, tedy do 30. června 2022. Ve Zlíně už jeden hráč gruzínské národnosti působí, je jím Vakhtang Chanturishvili. Adaptace by tak pro novou posilu měla být o něco lehčí.

Stoper měřící 197 centimetrů dnes po obědě podepsal smlouvu a ihned se zapojil s týmem do tréninkového procesu. A pokud jde o to, jak se tento přestup zrodil, tak k tomu se vyjádřil samotný hráč.

„Ve Zlíně hraje Vakho, který je můj výborný kamarád, hráli jsme spolu v Gruzii před dvěma lety. Říkal mi, že Zlín je krásné město, klub má výborného trenéra a ambice hrát na čele ligy, proto jsem zvolil Zlín,“ prozrazuje nová posila.

A jaké má nová posila v českém klubu cíle? „Mé ambice jsou se Zlínem vyhrát Ligu mistrů,“ řekl s úsměvem na rtech gruzínský hráč.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.