Spojte se s námi


Chance Liga

Sparta zveřejnila kádr pro soustředění! Šanci dostanou mladíci, na odchodu je hráč se zkušenostmi z evropských pohárů

Sparta oznámila kádr pro herní soustředění v bavorském Grassau. Nový kouč Lars Friis vybral 27 hráčů a tři brankáře. S týmem ale neodcestoval Patrik Vydra, kterého s největší pravděpodobností čeká hostování v některém z celků Chance ligy.

Publikováno

dne

Sparta oznámila kádr pro herní soustředění v bavorském Grassau. Nový kouč Lars Friis vybral 27 hráčů a tři brankáře. S týmem ale neodcestoval Patrik Vydra, kterého s největší pravděpodobností čeká hostování v některém z celků Chance ligy.

Pro nové hráče 200 Kč zdarma

K tomu vstupní bonus až 2 000 Kč

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
  • Sparta stráví v Rakousku devět dní
  • Šanci dostanou i členové B-týmu
  • Patrika Vydru čeká hostování

Novým trenérem Sparty je Lars Friis, jenž v předchozích sezonách dělal asistenta Brianu Priskemu. Ten se ale po dvou titulech rozhodl pro odchod do nizozemského Feyenoordu.

Letenští pod vedením Friise odehráli již dva přípravné duely, postupně si poradili s AIK Stockholm i Spartakem Trnavou. V obou zápasech vstřelili tři góly.

Nyní čeká na obhájce titulu herní soustředění v bavorském Grassau. Na to odcestuje 27 hráčů, které doplní tři brankáři. Mezi nimi nechybí ani Peter Vindahl, o nějž se údajně zajímá skotský Celtic.

Mezi obránci můžeme najít Jakuba Uhrinčaťa nebo Dalibora Večerku, kteří ještě minulou sezonu nastupovali za B-tým. Šanci dostane také Ondřej Kukučka nebo Martin Suchomel.

V záložní řadě stojí za zmínku Vojtěch Hranoš, Roman Mokrovics nebo Daniel Rus. Bude zajímavé sledovat, zda tito mladí hráči dostatečně zaujmou trenéra Friise a začnou sbírat první ligové minuty.

Po nepříliš vydařeném hostování ve Zlíně se vrací také útočník Tomáš Schánělec. Za moravský celek si připsal třináct ligových startů, během nichž vstřelil jeden gól. Týmu však se záchranou nepomohl.

Reprezentanti se k týmu připojí ve středu 10. července. Lukáš Haraslín a Angelo Preciado, kteří se dostali do vyřazovacích bojů, do přípravy zasáhnou až po návratu do Prahy, finský středopolař Kaan Kairinen se zotavuje po zranění a má individuální plán.

V týmu chybí také Patrik Vydra, hráč se zkušenostmi i z evropských pohárů. Jednadvacetiletého obránce zřejmě čeká v nadcházejícím ročníku hostování v některém z týmů Chance ligy.

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.