Sparta po Haškovi požaduje odškodné 55 milionů korun, spor nyní začal řešit FAČR

Dlouho trvající spor mezi Martinem Haškem a fotbalovou Spartou nyní začal řešit FAČR. Hráč již v březnu podal jednostrannou výpověď smlouvy, kterou klub neakceptoval, místo toho nyní požaduje po hráči odškodné ve výši 55 milionů korun.

Zdroj: www.sparta.cz

Neshody mezi Martinem Haškem a Spartou doputovaly až na sídlo FAČR. Sbor rozhodců Fotbalové asociace ČR v pátek začal řešit tento vyostřený spor.

“Sbor rozhodců začal dnes v případu Martina Haška výslechem svědků. Rozhodčí nález bude vypracován ve lhůtě 14 dnů, po něm se dají očekávat reakce jednotlivých zainteresovaných stran,” řekl ČTK tiskový mluvčí FAČR Michal Jurman.

Sparta po Haškovi požaduje odškodnění ve výši 55 milionů korun, ten se naopak hlavně domáhá potvrzení jeho jednostranné výpovědi smlouvy.

Všeobecně se očekává, že celý spor bude ukončen do dvou-tří týdnů, obě strany se poté ale mohou odvolat a vše může dojít až k mezinárodní sportovní arbitráži CAS.

Zdroj: Sport.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Naprosto souhlasím s vedením Sparty a doufám, že toho debilního a arogantního Haška už v životě neuvidím!

  2. Dost si pohnojil kariéru. Pokud bude hrát fotbal, tak ho to bude stát deset až patnáct milionů, což zaplatí nový tým neb nebude platit odstupné.

    Otázka jestli si dokáže srovnat hlavu.

  3. Pokud Sparta vysoudí a získá více jak 30 mil.kč ( bez provize pro právníky) tak klobouk dolu a bylo by fajn kdyby za 16-17 mil. z těch to peněz přivedla buď Holika z Jablonce nebo Fukalu z Liberce na post pravého obránce…..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Chceme pomoct koeficientu a prezentovat se jako dobrý tým, tvrdí Hoftych

Ve čtvrtek se Liberec představí na půdě belgického Gentu. Doma dokázal překvapivě vyhrát, nyní to bude mít ale těžší. Cíl má však kouč Pavel Hoftych jasný.

Zbrojovka Brno a Lužánky: Ze slavné éry pouhá vzpomínka

Zbrojovka Brno a Lužánky. Spojení, které je dnes už pouhou nostalgií, dříve bylo slavným spojením. Koneckonců tamní atmosféra je dodnes pověstná a v tehdejší době byl i jihomoravský klub poněkud jinde než nyní.

Kdo by nahradil Zidana v případě jeho odstoupení? Pochettino, Raúl či starý známý

Real Madrid řeší velký problém. Celek Zinedina Zidana se od nové sezóny nepotkal s dobrou formou, téměř na každý povedený zápas připadají dva zpackané.