Sparta po Haškovi požaduje odškodné 55 milionů korun, spor nyní začal řešit FAČR

Dlouho trvající spor mezi Martinem Haškem a fotbalovou Spartou nyní začal řešit FAČR. Hráč již v březnu podal jednostrannou výpověď smlouvy, kterou klub neakceptoval, místo toho nyní požaduje po hráči odškodné ve výši 55 milionů korun.

Zdroj: www.sparta.cz

Neshody mezi Martinem Haškem a Spartou doputovaly až na sídlo FAČR. Sbor rozhodců Fotbalové asociace ČR v pátek začal řešit tento vyostřený spor.

“Sbor rozhodců začal dnes v případu Martina Haška výslechem svědků. Rozhodčí nález bude vypracován ve lhůtě 14 dnů, po něm se dají očekávat reakce jednotlivých zainteresovaných stran,” řekl ČTK tiskový mluvčí FAČR Michal Jurman.

Sparta po Haškovi požaduje odškodnění ve výši 55 milionů korun, ten se naopak hlavně domáhá potvrzení jeho jednostranné výpovědi smlouvy.

Všeobecně se očekává, že celý spor bude ukončen do dvou-tří týdnů, obě strany se poté ale mohou odvolat a vše může dojít až k mezinárodní sportovní arbitráži CAS.

Zdroj: Sport.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Naprosto souhlasím s vedením Sparty a doufám, že toho debilního a arogantního Haška už v životě neuvidím!

  2. Dost si pohnojil kariéru. Pokud bude hrát fotbal, tak ho to bude stát deset až patnáct milionů, což zaplatí nový tým neb nebude platit odstupné.

    Otázka jestli si dokáže srovnat hlavu.

  3. Pokud Sparta vysoudí a získá více jak 30 mil.kč ( bez provize pro právníky) tak klobouk dolu a bylo by fajn kdyby za 16-17 mil. z těch to peněz přivedla buď Holika z Jablonce nebo Fukalu z Liberce na post pravého obránce…..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Darida přispěl dvěma asistencemi k výhře Herthy na půdě Brém

Německá fotbalová Bundesliga tento víkend začala prvním kolem a hned v jednom ze sobotních zápasů proti sobě nastoupili tři čeští hráči.

Dokáže Sparta zdolat Zlín i po narušené přípravě?

Příprava Sparty na 4. kolo Fortuna ligy dostalo v pátek lehkou trhlinu. Dva pozitivní testy v klubu a páteční trénink byl okamžitě zrušen.

Další bomba v Barceloně! Koeman nepočítá se supertalentem, jenž měl být součástí přestavby

V Barceloně je po celé léto velice živo. Nejdříve prohraný souboj s úhlavním rivalem o ligový titul, poté totální zostuzení ve čtvrtfinále Ligy mistrů. Vyhazov trenéra Setiena, poté téměř odchod Messiho, který po velkých rozepřích s vedením nakonec zůstal.