Spojte se s námi


Fortuna liga

Sparta odvolala trenéra Horňáka! V druholigové rezervě končí po neuspokojivých výkonech

Tužby mnohých fanoušků Sparty se vyplnily. Sparta odvolala hlavního trenéra druholigové rezervy Michala Horňáka, který nedokázal dát týmu tvář a herně posouvat hráče směrem do prvoligového A-týmu.

Publikováno

dne

Tužby mnohých fanoušků Sparty se vyplnily. Sparta odvolala hlavního trenéra druholigové rezervy Michala Horňáka, který nedokázal dát týmu tvář a herně posouvat hráče směrem do prvoligového A-týmu.

Michal Horňák byl na podzim hojně kritizovaný. Rezerva pražské Sparty pod jeho vedením v roce 2022 nepředváděla kvalitní výkony, čehož si museli všimnout i ve vedení klubu.

To se nyní rozhodlo Horňáka z pozice hlavního trenéra odvolat. Splnily se tím pádem tužby mnoha fanoušků, kteří mu děkují za dřívější práci, nicméně jeho odchod byl zkrátka nutný.

Ostatně před měsícem jsme na našem webu publikovali článek, který shrnuje pád rezervy Sparty pod vedením již zmíněného trenéra.

Nedokázal dát týmu tvář, navíc nezvládal hráče herně posouvat, tudíž v týmu nebyl takřka nikdo, kdo by si mohl říci o šanci v A-týmu.

„Michal Horňák byl v pondělí 19. 12. odvolán z pozice hlavního trenéra B-týmu AC Sparta Praha. Důvodem odvolání bylo neuspokojivé umístění v tabulce druhé ligy.

Béčko je po podzimní části F:NL na patnáctém místě se ziskem sedmnácti bodů a na jaře ho čeká boj o udržení v profesionální soutěži,“ oznámila Sparta na svém webu.

Jméno nového trenéra zatím není známo. Ovšem Sparta musí udělat i řez kádrem. Rezerva má sloužit ke zlepšování nadějných fotbalistů, kteří mají perspektivu pro Áčko.

Stejně tak by měl být herní styl totožný s tím, který hraje trenér Brian Priske, ostatně podobný typ trenéra by Sparta měla shánět. Nechme se tedy překvapit, zda jí to vyjde.

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.