Spojte se s námi


Bundesliga

Slibná budoucnost pro Borussii Monchengladbach! Na lavičku usedne úspěšný trenér Salzburgu

Publikováno

dne

Německý celek už našel náhradu na post hlavního trenéra poté, co oznámil, že Dieter Hecking na konci sezony skončí. Bude jí úspěšný kouč Salzburgu Marco Rose.

O oznámení konce působení Dietera Heckinga na lavičce Monchengladbachu jsme vás již před týdnem informovali. Klub nyní našel nového trenéra, který povede tým od konce aktuálního ročníku Bundesligy. Fanoušci Gladbachu musí zajásat. Vypadá to, že se před nimi rýsuje zajímavá budoucnost.

Novým koučem bude totiž Marco Rose, o němž se ve spojitosti s prací v klubu spekulovalo nejvíce. Dvaačtyřicetiletý Němec za sebou má dvě skvělé sezony na lavičce rakouského Salzburgu.

Minulý rok se stal mistrem ligy, dovedl klub do semifinále Evropské ligy a vyhrál rakouský pohár. Letos má k dalším dvou titulům hodně slibně nakročeno.

Rose v Salzburgu pracoval před tím několik let u mládeže a trénování tamního A-týmu je jeho prvním angažmá jako hlavního kouče v nejvyšší soutěži.

S sebou do Monchengladbachu si vezme i tři asistenty. „Udělal v Salcburku úžasný kus práce za posledních šest let a jsme moc rádi, že se k nám příští sezonu připojí,“ řekl sportovní ředitel klubu Max Eberl.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.