Spojte se s námi


Fortuna liga

Slavia se loučí s dalším hráčem! Přicházel jako hvězdná posila, loučí se v tichosti a míří do zahraničí

Česká florbalová reprezentace žen na Mistrovství světa v Singapuru nestačila na výběr Finska a po výsledku 2:7 ji čeká souboj o bronzové medaile. Naopak Finky se už po 11. v historii utkají o zlato. Finále i zápas o třetí místo florbalové fanoušky čeká v neděli 10. prosince.

Publikováno

dne

Z pražské Slavie odchází další fotbalista. Ten před časem přišel do Edenu coby obrovská posila, od které se čekaly velké věci. Svůj potenciál ovšem hráč nenaplnil a nyní poměrně v tichosti definitivně odchází.

Eduardo Santos již není kmenovým hráčem Slavie Praha. Red Bull Bragantino, celek, ve kterém od dubna letošního roku hostoval, jej získal na stálo, když využil opce na trvalý přestup.

Po Jakubu Kopáčkovi, o jehož odchodu jsme vás informovali před pár dny, tak jde o dalšího fotbalistu, jenž na trvalý přestup v krátké době odchází z tradičního klubu z hlavního města České republiky.

Santos dostal u svého nového zaměstnavatele smlouvu, která jej v brazilském celku ze Sao Paula působícím v nejvyšší soutěži Brasileiro Série A udrží až do roku 2028.

„Eduardo Santos přestupuje do brazilského Red Bull Bragantino, šestý celek aktuální sezony brazilské ligy uplatnil na obránce opci,stojí na oficiálním účtu SK Slavia Praha na sociální síti X.

„Hodně štěstí a pevné zdraví, Edu!“ připsal dále pražský celek společně s emotikonem čtyřlístku na svůj oficiální twitterový kanál, na němž tedy veřejně oznámil odchod brazilského zadáka.

26letý stoper přicházel do Slavie v létě minulého roku z Karviné coby vytoužená posila trenéra Jindřicha Trpišovského poté, co zářil na svém hostování ve Viktorii Plzeň.

Viktoria tehdy i díky jeho bravurním výkonům získala mistrovský titul a Santosovi ležela česká liga u nohou. Měl nabídku i ze Sparty Praha, rozhodl se však dát přednost sešívanému dresu.

Jenže vůbec nenavázal na to, co předváděl v Plzni a předtím v Karviné, kupil kiksy a brzy vypadl ze sestavy, načež byl dokonce přeřazen do B-týmu. Hostování pro něj bylo velkým vykoupením, nakonec tedy i doslovném smyslu.

Zdroje: X, SK Slavia Praha, Transfermarkt

Reklama

Oblíbené