Spojte se s námi


Hokej

Reakce na bídu, Kometa povolala na střídačku Jaroslava Modrého. Zůstane Zábranský na střídačce?

Brněnská Kometa se nachází v zoufalé situaci. Po třinácti zápasech, kdy čeká na tříbodovou výhru, se propadla až na deváté místo Tipsport Extraligy. Co víc, jen tři body ji dělí od třinácté Energie, která se nachází mimo postupové příčky do play-off.

Publikováno

dne

Brněnská Kometa se nachází v zoufalé situaci. Po třinácti zápasech, kdy čeká na tříbodovou výhru, se propadla až na deváté místo Tipsport Extraligy. Co víc, jen tři body ji dělí od třinácté Energie, která se nachází mimo postupové příčky do play-off. Po středeční porážce proti Mountfieldu přichází z brněnského klubu další reakce na neuspokojivé výsledky. Na střídačku přichází Jaroslav Modrý.

Kometa se nachází ve velmi tíživé situaci. O oživení se pokusil majitel klubu Libor Zábranský už před Vánocemi, když místo Martina Pešouta povolal nedávno vyhozeného Patrika Martince ze Sparty. Sám šéf brněnského celku si stoupnul na střídačku s ním.

Jenomže ani tahle medicína nezabrala. Nejdříve Kometa prohrála na ledě Třince vysoko 7:2, v dalším utkání na domácím ledě ztratila vítězství půl minuty před koncem a proti Mountfieldu nakonec brala jenom bod.

Během utkání dokonce visely na tribunách dresy hráčů, které měli po zápase v Třinci fanoušci svým hráčům sbalit. Hned další den hlásí modrobílý klub další velkou posilu do svých trenérských řad.

Do druhého největšího města republiky přichází zvučné trenérské jméno. Asistentem Patrika Martince se stal Jaroslav Modrý, který jen před několika dny dostal výpověď v Českých Budějovicích.

První kontakt přišel v podstatě ihned po mém konci v Budějovicích. Vedení Komety zjišťovalo, zda bych nechtěl navázat na spolupráci s Patrikem Martincem a mě tato myšlenka, respektive nabídka oslovila,” přiznal Modrý v rozhovoru pro klubový web krátce poté, co Kometa tuto informaci vypustila.

Modrý spolupracoval s Martincem už v minule sezoně, kdy společně stáli na střídačce českobudějovického Motoru. Jen s tím rozdílem, že hlavní kouč byl Modrý. Teď si své funkce v Kometě prohodí.

Patrik je loajální, férový chlap a zároveň výborný trenér. Věřím, že všechny zkušenosti teď společně zúročíme ve prospěch Komety,” doplnil Modrý k novému angažmá. Detaily ohledně kompetencí si budou trenéři teprve rozdělovat. Předem dané je akorát to, že Modrý bude mít na starost brněnskou defenzívu.

Zároveň Kometa ještě nezveřejnila, jestli zůstane Zábranský na střídačce, nebo se opět stáhne do ryze manažerské oblasti. Při příchodu Martince bylo totiž řečeno, že nový kouč Komety chtěl, aby s ním Zábranský na lavičce působil. Po nedávnem odchodu Martina Pešouta navíc nadále zůstává neobsazená pozice sportovního ředitele.

Zdroj: HC Kometa Brno

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.