Spojte se s námi


Liga mistrů

Preview: Souboj PAOKU se Spartakem slibuje vyrovnanou podívanou, kterou by mohla rozhodnout sebemenší chyba

Publikováno

dne

Zápas mezi PAOKEM a Spartakem slibuje vyrovnanou podívanou. Řecký tým ve druhém předkole překvapivě vyřadil Basilej, Spartak zase bude chtít navázat na dobré výkony v domácí soutěži.

Vícemistr řecké ligy, to je PAOK Soluň. Díky tomuto úspěchu se svěřenci trenéra Lucesca kvalifikovali do druhého předkola Ligy mistrů, kde jim byla nalosována silná Basilej s Markem Suchým. PAOK se však soupeře nezalekl a po pěkném útočném fotbale a výhrách 2:1 a 3:0 postoupil dál. Mírnou nevýhodou by mohla být absence ostrých zápasů, na rozdíl od Ruska totiž v Řecku domácí soutěž ještě nezačala. Jak jsme se ale mohli přesvědčit, přechod z přípravného do ostrého zápasu nedělá PAOKU až zas takový problém (viz. Basilej)

Spartak Moskva měl skvělou předsezónní přípravu. Z jedenácti zápasů pouze jednou prohrál a a jednou remizoval, jinak si na své konto připsali hráči ruského klubu devět výher. Formu si přenesli i do ligy, kde nejprve porazili Orenburg a poté remizovali na hřišti svého městského rivala a mistra Lokomotivu. Spartak, jakožto třetí tým uplynulé sezónu začne svou pouť Ligou mistrů až dnešním zápasem proti PAOKU.

Podle papírových předpokladů by se mělo jednat o vyrovnaný zápas, ikdyž sázkovky favorizují spíše PAOK. Můj názor je ale takový, že utkání skončí výhrou ruského týmu. Jednak má tým z hlavního města Ruska skvělou formu a navíc kostra týmu zůstala oproti loňské sezóně víceméně stejná. Tyhle fakta mě utvrzují v názoru, že dnešní utkání vyhraje právě Spartak.

Tip Ruik Football: Výhra Spartaku v kurzu 3.54

Reklama

Oblíbené