Spojte se s námi


Fortuna liga

Přestoupí Dávid Hancko do Liverpoolu? Byl by to sen, mluvil jsem o tom s agentem, říká bývalý hráč Sparty

Dávid Hancko je od příchody do Feyenoordu z pražské Sparty velkou oporou nizozemského velkoklubu. Už delší dobu je však spojován s přestupem do některé z nejlepších evropských lig. Nyní je dokonce řeč o Liverpoolu. Co on na to?

Publikováno

dne

Dávid Hancko je od příchody do Feyenoordu z pražské Sparty velkou oporou nizozemského velkoklubu. Už delší dobu je však spojován s přestupem do některé z nejlepších evropských lig. Nyní je dokonce řeč o Liverpoolu. Co on na to?

500 Kč od Fortuny

Za kolik si zahraješ tolik dostaneš

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Feyenoord bude do příští sezony vstupovat pod vedením nového trenéra. Arne Slot se totiž upsal Liverpoolu, kde nahradí Jürgena Kloppa. Ve světových médiích se tak hned začalo spekulovat o tom, koho by si mohl z nizozemského klubu přivést právě na Anfield.

Mezi jmény, která jsou skloňována, nechybí Dávid Hancko. Jeden z klíčových hráčů rotterdamského klubu, s nímž v minulé sezoně dokázal získat titul. Slovenský obránce patří mezi nejlepší hráče nizozemské ligy od momentu, kdy přišel z pražské Sparty.

Exsparťan byl už v průběhu své první sezony v Nizozemsku spojován s možným odchodem. Do týmu Feyenoordu skvěle zapadl, pravidelně prokazoval své velké kvality. Stále má jen 26 let, může hrát na stoperu i na levém kraji obrany.

Zájem o jeho osobu je pochopitelný. A jak on sám na spekulace reaguje? Než na tento dotaz odpověděl, tak v první řadě prohlásil, že se diví, že Slot neopustil nizozemský klub už dříve. Vnímá jej jako kouče světových kvalit. Dokáže držet pohromadě kabinu. Hráči z něj cítí respekt i strach a po fotbalové stránce je prý neuvěřitelný.

Co Dávid Hancko říká o spojení s Liverpoolem?

O tom, že by Dávid Hancko mohl být jedním z hráčů, které si Arne Slot přivede do Liverpoolu, už sám fotbalista mluvil i se svým agentem Branislavem Jašurekem. „Vtipkovali jsme o tom. Ale samozřejmě by to pro mě byl sen,“ přiznal v rozhovoru pro Šport.sk.

„Pokud jde o můj přestup, hraje tam roli hodně věcí. Musí mě navíc chtít i ten klub. Je zbytečné se nad tím pozastavovat. Teď se soustředím na Euro, to je to hlavní. Spekulace se snažím brát jako pozitivní věc i jako motivaci,“ nechal se slyšet bývalý hráč Sparty.

„Když se to zakládá na pravdě, snažím se ukázat, že na to mám. Soustředím se jen na fotbal, myslím na nejbližší zápas. To mě posouvá vpřed. Navíc to nevnímám tak, že bych musel přestoupit,“ vysvětluje svůj přístup.

Ostatně ve Feyenoordu má kontrakt do roku 2028, hraje o trofeje, je oblíbený u fanoušků, hrává ve skvělém klubu, před skvělými fanoušky a navíc si zahraje i Ligu mistrů. To rozhodně není špatné.

Zdroj: Šport.sk, Transfermarkt

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.