Spojte se s námi


Fotbal

Arne Slot se má definitivně stát nový koučem Liverpoolu! Zbývá dořešit poslední detaily, než se na Anfieldu ukáže nový manažer

Liverpool má definitivně nového trenéra. Podle renomovaného novináře Fabrizia Romana totiž dosavadní kouč Feyenoordu Arne Slot už podepsal nový kontrakt, oficiální oznámení bude následovat.

Publikováno

dne

Liverpool má definitivně nového trenéra. Podle renomovaného novináře Fabrizia Romana totiž dosavadní kouč Feyenoordu Arne Slot už podepsal nový kontrakt, oficiální oznámení bude následovat.

Jedna dlouhá éra definitivně končí. Jürgen Klopp po této sezóně opustí Liverpool a dá si na nějaký čas volno, vedení slavného anglického klubu také podniká hráčské změny.

Jak totiž v pátek dopoledne aktuálně druhý celek Premier League potvrdil, Anfield na konci probíhajícího ročníku opustí Thiago Alcantara a Joël Matip. A v brzkém čase nastane změna neméně důležitá, a to konkrétně na pozici trenéra.

Spekulace o příchodu Slota do Liverpoolu se objevily už v dubnu, tedy poté, co angažmá na Anfield Road odmítl současný lodivod Sportingu Lisabon Ruben Amorim.

Konkrétní informace o této smlouvě zatím klub nezveřejnil. Co se však platu týče, podle serveru Givemesport Slot ve Feyenoordu údajně vydělává kolem 130 tisíc liber.

„Věřím, že mě Feyenoord do Liverpoolu pustí, protože by to pro mě byl obrovský skok,“ uvedl dříve Slot, jehož slova ocitoval také server ESPN.

„Ve Feyenoordu jsem šťastný, ale je jasné, že bych rád šel do Liverpoolu. Teď čekám, jestli se oba kluby dohodnou. Nyní pouze čekám, co z toho vyleze. Jsem si ale jistý tím, že se nakonec shodnou. Kluby nyní musí udělat svou práci a já to respektuji. V nejbližších dnech se to nepochybně vyjasní,“ dodal před časem nizozemský lodivod.

Pro Liverpool se bezpochyby jednalo o jedno z nejtěžších rozhodnutí za poslední roky. Nizozemec je však stále mladým a progresivním trenérem, který Feyenoord dovedl k zisku mistrovského titulu a také domácího poháru. Pravidelně se také účastnil bojů na území pohárové Evropy.

Zdroj: Givemesport, ESPN, Transfermarkt, X – Fabrizio Romano

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.