Spojte se s námi


Fortuna liga

Předržuje Sparta Wiesnera? Neříkám že nemá kvality, ale má je hodně limitovaný na určitej typ zápasu. Do defenzivy to je čistá sabotáž, řekl Vacek

Po úvodním utkání s Galatasaray byl terčem velké kritiky Tomáš Wiesner. Pravý bek Sparty neproměnil tutovku a jeho tým naopak inkasoval, čímž se šance Sparty na postup výrazně snížily. Opět se tu tedy šíří názor, nepředržuje jej Sparta?

Publikováno

dne

Po úvodním utkání s Galatasaray byl terčem velké kritiky Tomáš Wiesner. Pravý bek Sparty neproměnil tutovku a jeho tým naopak inkasoval, čímž se šance Sparty na postup výrazně snížily. Opět se tu tedy šíří názor, nepředržuje jej Sparta?

Tomáš Wiesner je jedním z odchovanců Sparty, který má tu čest hrát v klubu svého srdce i v seniorském věku. Ligu za ní hraje svou pátou sezonu a fanoušci na jeho osobu mají poměrně rozdílný pohled.

Někteří jej milují, další spíše nemusí. Důvod je prostý, Wiesner totiž mnohdy směrem dopředu ukáže co v něm je, v jiných zápasech ale brání tak špatně, že by jej fanoušci rovnou vyhazovali z týmu.

Jeden z jeho horších výkonů zaznamenal proti Galatasaray, když na hřiště přišel v 74. minutě za Angela Preciada, který už tahal nohy. Jako čerstvý hráč měl běhat nahoru dolů, avšak v obraně několikrát nechal soupeře hladce utéct.

Vrcholem byla situace ze závěru, kdy si výborným náběhem řekl o míč a řítil se sám na branku, avšak zvolil možná nejhorší řešení. Nenahrál Olatunjimu a střelou napálil Musleru do hlavy. Sparta krátce poté inkasovala a prohrála 2:3.

Wiesner a jeho předržování Spartou

Situaci okolo Wiesnera probírali i v podcastu Kudy běží zajíc, kde téma nadhodil Ondřej Novotný. „Nechci být zlej, ale není už dost obžalob Wiesnera? Ty předržuješ hráče, kterej ti několikrát nepomohl a stále mu dáváš šanci. To není rok, co se o tom bavíme, to je už dýl,“ řekl Novotný.

„Neříkám že nemá kvality, ale má je hodně limitovaný na určitej typ zápasu. Do defenzivy to je čistá sabotáž. Může ti hrát v domácím zápase se Zlínem, protože je rychlej, přímočarej a má dobrej driblink. Ale do těžkých zápasů ho nemůžeš mít jako druhou variantu. To je prostě málo,“ reagoval Jan Vacek.

Zdeněk Folprecht s Václavem Svěrkošem kontrovali tím, že Sparta vlastně nemá na výběr. V české lize výrazně lepší hráč neběhá a přivádět někoho ze zahraničí za velké peníze nedává smysl.

Tedy alespoň v kontextu toho, že v létě dorazil za velký peníz Preciado. Sparta si zkrátka musí vystačit s Wiesnerem, kterému ještě kryje záda Jan Mejdr, jehož zápasová vytíženost na jaře nebude kdovíjaká.

Zdroj: Kudy běží zajíc

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.